• Informacje na temat:

  shilpa shetty aktorka

Artykuły na temat: shilpa shetty aktorka
 • Aresztują Gere'a

  Indyjski sąd podjął decyzję o aresztowaniu aktora Richarda Gere'a (57 l.) za pocałunek, jakim obdarzył on niedawno bollywoodzką aktorkę Shilpę Shetty. Wydarzenie wywołało w Indiach olbrzymie oburzenie.

 • Największe naukowe gafy gwiazd

  ...raporcie znalazła się m.in. bollywoodzka aktorka Shilpa Shetty, deklarująca niechęć do napojów gazowanych: "Wysysają z mojego organizmu cały tlen i sprawiają, że skóra robi mi się pomarszczona...

 • Nie całuj Richarda Gere'a!

  Bollywoodzka aktorka Shilpa Shetty (32 l.) została aresztowana w związku z pocałunkiem z Richardem Gerem (58 l.).

 • Nowa dziewczyna Bonda?

  Bollywoodzka gwiazda Shilpa Shetty prowadzi rozmowy z producentami filmowej serii o przygodach Jamesa Bonda. Aktorka miałaby być kolejną dziewczyną agenta 007.

 • Richard Gere ukarany za pocałunek?!

  Richard Gere (57 l.) i bollywoodzka piękność Shilpa Shetty najprawdopodobniej poniosą prawne konsekwencje "obscenicznego" zdaniem Hindusów incydentu, do jakiego doszło w niedzielę, 15 kwietnia.

 • Aresztować Richarda Gere'a!

  Hinduski sąd nakazał aresztowanie Richarda Gere'a (57 l.), który publicznie pocałował bollywoodzką aktorkę Shilpę Shetty (31 l.) podczas imprezy w New Delhi, propagującej walkę z AIDS.

 • M. Jackson: Brat w "Big Brother"

  Jermaine Jackson, brat słynnego Michaela, postanowił wziąć udział w brytyjskiej edycji popularnego reality show.

Wideo na temat: shilpa shetty aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....