• Informacje na temat:

  shirley manson

Artykuły na temat: shirley manson
 • Wokalistka Garbage do Kanye Westa: Sprawiasz wrażenie palanta

  Zachowanie Kanye Westa na gali rozdania nagród Grammy sprowokowało Shirley Manson, szkocką wokalistkę zespołu Garbage, do wystosowania listu otwartego.

 • Artyści stają w obronie Becka

  Po skandalicznych słowach Kanye Westa, z muzycznego show-biznesu docierają kolejne głosy wsparcia dla Becka.

 • Artyści a sprawa szkocka

  W czwartkowym (18 września) referendum Szkoci decydują, czy chcą być niepodległym państwem czy też pozostaną w Zjednoczonym Królestwie. W przeciąganiu liny między zwolennikami a przeciwnikami niepodległości aktywnie biorą udział artyści, nie tylko brytyjscy.

 • Kanye West zwraca honor Beckowi

  Kanye West w rozmowie z popularnym radiowcem Ryanem Seacrestem wyjaśnił swoje zachowanie na gali Grammy.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Shirley Manson, piękna wokalistka grupy Garbage, wyznała ostatnio w wywiadzie dla jednego z angielskich brukowców, że jako nastolatka od czasu do czasu raniła się nożem.

 • Dziwny sen Shirley Manson

  Shirley Manson, wokalistka szkocko-amerykańskiej grupy Garbage, przyznaje, że od dłuższego czasu prześladuje ją dość dziwny sen. Wydaje jej się bowiem, że jest żoną Johna Lennona, zamordowanego członka The Beatles.

 • Shirley Manson wykopała damskiego boksera z koncertu

  Szkocka wokalistka amerykańskiej grupy Garbage dostrzegła na widowni mężczyznę bijącego kobietę. Natychmiast nakazała zespołowi przerwanie wykonywania przeboju "Stupid Girl".

 • Marilyn Manson w duecie z Shirley Manson

  Marilyn Manson, lider kontrowersyjnej grupy o takiej samej nazwie oraz Shirley Manson, wokalistka formacji Garbage, nagrają razem piosenkę. Singel z utworem wykonywanym wspólnie przez duet Manson & Manson, ma się ukazać na początku 2004 roku.

 • Wygląda na to, że szykuje nam się kolejna muzyczna wojna na słowa, a może i na pięści. Tym razem to Shirley Manson, szkocka wokalistka grupy Garbage, ma ochotę zmierzyć się z Jennifer Lopez.

Wideo na temat: shirley manson
 • Sekretne życie Waltera Mitty

  Ben Stiller wyreżyserował współczesną ekranizację jednego z najciekawszych opowiadań fantastycznych - "Sekretnego życia Waltera Mitty" Jamesa Thurbera. Artysta zamienił liczący dwie i pół strony tekst z 1939 roku w komiksowy, spektakularny film, opowiadający o mężczyźnie, który przeżywa przygody, będące do tej pory tylko jego marzeniami. Walter Mitty (Stiller) to fantasta, pracujący jako fotoedytor. Większość czasu poświęca na wyobrażanie sobie, że jest herosem, doświadczającym mnóstwa...

 • Bejbis

  17-letnia Shirley marzy o studiach, w tym celu dorabia jako opiekunka do dziecka. Zauroczona ojcem jej podopiecznego ulega mu, nawiązują romans. Shirley nie umie zareagować na jego propozycję zatrudniania jej jako opiekunki regularnie - i regularnego wynagradzania jej za świadczone "usługi". Z czasem romans zaczyna więc przynosić wymierne korzyści, co spotyka się z dużym zainteresowaniem jej przyjaciółek, twierdzących, że na studia trzeba przecież jakoś zarobić. Shirley zakłada firmę,...