• Informacje na temat:

  shirley temple zdjęcia

Artykuły na temat: shirley temple zdjęcia
 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...", "Frasier" czy "Nibylandia". Shirley Temple Największa dziecięca gwiazda w dziejach kina zmarła 10 lutego w wieku 85 lat. W wieku 4 lat Temple odkrył Charles Lamont, który był dyrektorem(...) w kolejnej serii - "Frolics of Youth". W 1934 roku Temple zagrała w swoim pierwszym ważnym filmie "Stand Up and Cheer". Obraz z miejsca stał się przebojem, a Shirley podpisała siedmioletni kontrakt z Fox...

 • Niezależna Sharon Stone

  Po dwóch latach przerwy, Sharon Stone ("Nagi instynkt", "Kasyno" ) wraca do pracy. Seksowna aktorka wystąpi w dwóch niezależnych projektach: "A Different Loyalty" i "The Liar's Club". Obecnie kończą się rozmowy na temat szczegółowych warunków obu kontraktów.

 • Oscary: Ciekawostki

  Rywalizacja o statuetkę dla najlepszej aktorki między 9-latką i 86-latką oraz "specjalny numer" Setha MacFarlane'a, twórcy komedii "Ted" o bardzo niesfornym misiu - to tylko niektóre z ciekawostek związanych z 85. galą Oscarów.

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".