• Informacje na temat:

  show-biznes wojewódzki

Artykuły na temat: show-biznes wojewódzki
 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan odpowiada Wojewódzkiemu

  Konkubina Wojewódzkiego stała się powodem ostrej wywiany zdań między Małgorzatą Kostrzewską-Bukaczewską-Rozenek-Majdan (w wieku Kaczoruk), a "królem TVN". Zaczęła oczywiście Małgośka, która na wieść, że Renata wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", zarzuciła 31-latce hipokryzję. "Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób, jak my, i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy...

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • Wojewódzki odpowiada Rozenek i ujawnia szokujące informacje! Jest reakcja Małgorzaty!

  Kuba Wojewódzki (54 l.) kolejny raz stanął w obronie swojej ukochanej...

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

 • Co się dzieje z Karoliną Korwin Piotrowską? Jeszcze nie skomentowała wywiadu Wojewódzkiego!

  Redakcja Pomponika jest zaniepokojona. Naczelna komentatorka show-biznesu w tym kraju jeszcze nie odniosła się do mocnego wywiadu Kuby Wojewódzkiego. Co się z nią stało?

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego. Zapytał ją o Annę Lewandowską. Odpowiedź?

  Sara Mannei-Boruc (32 l.) była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego (55 l.). Podczas rozmowy padały różne pytania: o jej strój, płytę, męża. Nie zabrakło również nawiązania do... Anny Lewandowskiej (30 l.). Wówczas żona Artura Boruca (38 l.) zaczęła tłumaczyć, że gdyby nie popularni partnerzy, to ich ukochane nie byłyby osobami, którymi są. Co na to żona Roberta Lewandowskiego (30 l.)?

 • Kuba Wojewódzki: Niesforny jubilat

  Dziennikarz, showman, prowokator i skandalista - Kuba Wojewódzki, kończy w piątek 50 lat. Jak zapowiada, nie zamierza zwalniać tempa, ale jego fani mogą spodziewać się wielu zmian...

 • "Dramat" Lewandowskich! Polacy nie chcą już ich oglądać! Pokonali Rozenek i Wojewódzkiego!

  Choć polski show-biznes na pierwszy rzut oka mógłby wydawać się ogromny, to w mediach tak naprawdę wciąż przewijają się te same nazwiska.  Od czasu do czasu pojawi się ktoś nowy, o kim przez chwilę(...) celebrytka Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (16 %, więc prawie tyle, ile ma lat).  Podium zamyka największy wróg Gośki, czyli Kuba Wojewódzki - jego ma dość 14% badanych.  Tuż za...

 • Najcenniejsi w show-biznesie!

  Marek Kondrat, Robert Kubica i Lech Wałęsa - to pierwsza trójka tegorocznego rankingu najwyżej wycenianych osobowości show-biznesu w Polsce, który ukazał się w najnowszym numerze miesięcznika "Forbes". Wśród dziennikarzy listę zdominowały gwiazdy telewizji TVN.

Wideo na temat: show-biznes wojewódzki
 • Plich przestrzega przed konkubiną Wojewódzkiego

  Projektant Plich nie wypożycza kreacji gwiazdom show-biznesu. Zrezygnował z tej popularnej w świecie mody praktyki po kilku nieuczciwych działaniach ze strony celebrytek. Jedna z nich nie oddała mu sukienek pożyczonych 4 lata temu. Inna zwróciła kreację poważnie uszkodzoną.