• Informacje na temat:

  show bladego

Artykuły na temat: show bladego
 • "Rolnik szuka żony" zniknie z anteny?! Fani przerażeni!

  Blady strach padł na fanów programu "Rolnik szuka żony". Jeden z tabloidów donosi, że popularne show TVP może zniknąć z anteny!

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska zamierza się dobrze bawić w... „Tańcu z gwiazdami”

  Julia Wróblewska, czyli Zosia z „M jak miłość”, która dopiero za kilka miesięcy skończy 18 lat, przejdzie tej wiosny do historii telewizji jako najmłodsza uczestniczka wszystkich polskich edycji „Tańca z gwiazdami”. Wiadomo już, że Julka wystąpi w nowej odsłonie show Polsatu...

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Te gwiazdy w mijającym roku nie uniknęły skandali! Działo się!

  ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Roman Polański i Sharon Tate: pisarz ujawnia szokujące kulisy ich małżeństwa!

  Ed Sanders (40 l.) niedawno wydał książkę, która może wstrząsnąć całym światem show-biznesu. Ujawnia w niej, jak wyglądało małżeństwo Romana Polańskiego (82 l.) i Sharon Tate (†26 l.). Przekonuje, że ma dowody na prawdziwość swoich ustaleń – zwierzyli mu się bliscy zmarłej aktorki. Treść publikacji jest szokująca! Autor twierdzi, że reżyser zmuszał swoją żonę do grupowego seksu i zażywania...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Żmuda Trzebiatowska jest wyczerpana

  Adam Król (36 l.), narzeczony i partner Marty Żmudy Trzebiatowskiej (24 l.) w "Tańcu z gwiazdami", jest tak zdeterminowany by wygrać show, że na treningach swoją partnerkę "eksploatuje" do granic możliwości, zapominając, że to tylko zabawa...

 • Show Ibisza znika z ramówki

  Tworzony z dużym rozmachem teleturniej Krzysztofa Ibisza "7420 Milion Od Zaraz" po miesiącu znika z wizji. Po kilku tygodniach emisji nadawca podjął decyzje o likwidacji programu, z powodu słabych wyników oglądalności.