• Informacje na temat:

  show dance

Artykuły na temat: show dance
 • Dramatyczny upadek w „Dance, Dance, Dance”! Jurorzy zamarli!

  W sobotnim odcinku tanecznego show TVP2 jedna z uczestniczek z impetem uderzy w element scenograficzny. Mamy nagranie, ale tylko dla osób o mocnych nerwach...

 • "You Can Dance": Kinga Rusin jest od... męskiego seksu!

  Trwa nowa edycja popularnego programu "You Can Dance". Co wydarzy się w kolejnym odcinku show? Oto, co zobaczymy już w poniedziałek, 30 marca, wieczorem w TVN.

 • "Dance, dance, dance": Paulina Krupińska wcale nie tańczyła z pękniętym żebrem?

  Czyżby konflikt na linii Paulina Krupińska-Karpiel (31 l.) - Ewa Chodakowska (37 l.)? Trenerka dość krytycznie wypowiedziała się na temat występu modelki w tanecznym show. Ta w odpowiedzi wyznała, że tańczyła z pękniętym żebrem. Ale prawda może być całkiem inna...

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Spazmy Chodakowskiej w "Dance, dance, dance"! Zapłakana wyszła ze studia!

  Chyba nikt nie przypuszczał, że nowe muzyczne show TVP dostarczy aż tylu emocji. To właśnie na planie "Dance, dance, dance" doszło do zaognienia konfliktu pomiędzy Chodakowską i Krupińską. Sprawa ma(...) „Dance, Dance, Dance”. Zostały trzy pary: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Patricia i Victoria Kazadi. Okazuje się, że wielkie emocje towarzyszą nie tylko...

 • "You Can Dance" wraca do TVN!

  Telewizja TVN potwierdziła, że podjęła decyzję o reaktywacji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Ósma edycja programu pojawi się na antenie stacji wiosną 2015 roku, po trzech latach przerwy w emisji.

 • Halejcio i Krupińska odpadły z "Dance, Dance, Dance". Nie mogą pogodzić się z decyzją

  Z programem "Dance, Dance, Dance" pożegnały się Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska. - Mamy duże poczucie niesprawiedliwości - powiedziała tuż po ogłoszeniu werdyktu żona Sebastiana Karpiela-Bułecki.

 • "You Can Dance": To już finał ósmej edycji

  Kto wygra ósmą edycję programu "You Can Dance - po prostu tańcz!" oraz 100 tysięcy złotych i stypendium w Broadway Dance Center w Nowym Jorku? Tego dowiemy się już 1 czerwca na żywo, w TVN.

 • Paulina Krupińska-Karpiel wystąpi w "Dance, dance, dance". Jak na to zareagował jej mąż?

  Paulina Krupińska-Karpiel (31 l.) potrafi zaskoczyć męża jak mało kto. Podjęła decyzję o udziale w telewizyjnym show, ale o wszystkim poinformowała Sebastiana dopiero po fakcie. Jak zareagował Karpiel-Bułecka?

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

Zdjęcia na temat: show dance
Wideo na temat: show dance
 • Krupińska: Jeszcze takiego czegoś jak „Dance, Dance, Dance” w polskiej telewizji nie było

  programie TVP „Dance, Dance, Dance” panie zatańczą choreografie z najsłynniejszych światowych teledysków, musicali i filmów. Modelka przyznaje, że z dużym entuzjazmem przyjęła propozycję udziału w tym show i bez wahania rozpoczęła swoją taneczną przygodę. Zdradza też, że niestety ma skłonność do kontuzji.

 • Dramatyczny upadek w show TVP!

  Jurorzy "Dance, dance, dance" zamarli...

 • Erotyczny sensual dance w "Tylko taniec"

  Absolwentka zarządzania, mama 4-letniego Oliwiera i studentka AWF-u, czyli Marieta, Sylwia i Ewelina (formacja Revel). Tańczą sensual dance. Uwielbiają kusić i uwodzić. Ich inspiracją jest "Burleska" z Christiną Aguilerą i Cher w roli głównej. Więcej w kolejnym odcinku polsatowskiego show "Got to dance - Tylko taniec".

Dyskusje na temat: show dance
 • Re: Marek Kaliszuk: Człowiek-kameleon

  Nie miałam okazji oglądać zagranicznych wersji, ale domyślam się, że po raz kolejny Polacy zrobili coś o wiele lepiej, tak jak w przypadku Mam Talent czy You can dance, które oglądałam i nasze(...) o dopracowanej scenografii, rewelacyjnych tancerzach którzy zawsze są wykonują świetny show do każdego utworu. Większość stylizacji i wykonań jest na takim poziomie, że zawsze mi żal że wygrywa tylko