• Informacje na temat:

  show davida

Artykuły na temat: show davida
 • Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  ..., która podbiła serce Davida. Rok później (24 marca 1984 r.) para pobrała się. Sielanka nie trwała jednak długo. Po zakończeniu "Nieustraszonego" w 1986 r. Hasselhoff skupił się na swojej drugiej drodze(...) propozycje. Pobrali się 9 grudnia 1989 r. W międzyczasie kult Davida dotarł do Niemiec. Seriale biły rekordy popularności, a jego single okupowały listy przebojów. Sam David do dziś uważa, że jego...

 • Bombay Bicycle Club z Davidem Gilmourem na pożegnanie słynnej areny

  Ostatni koncert przed zburzeniem londyńskiej Earls Court Arena przyniósł występ-niespodziankę Davida Gilmoura z Pink Floyd!

 • Żona Davida Hasselhoffa pochwaliła się zdjęciami ślubnymi!

  Ukochana Davida Hasselhoffa (64 l.), Hayley (37 l.), podzieliła się z fanami zdjęciami oraz filmikiem z ich ślubu.

 • Bill Murray żegna Davida Lettermana

  Bill Murray w swoim stylu pożegnał gwiazdę amerykańskiej telewizji - Davida Lettermana. Aktor pojawił się w programie "Late Show", wyskakując z tortu.

 • Victoria i David Beckham rozwodzą się?!

  Są małżeństwem od przeszło 16 lat. W show-biznesie do tej pory uchodzili za jedną ze zgodniejszych par. Niestety, jak podaje "OK! Magazine" sielanka między byłą piosenkarką a piłkarzem właśnie się(...) Davida! Jednak jest osoba, która nie chce wierzyć w doniesienia kolorowych gazet. Według menedżera Beckhama są to kolejne plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Jak myślicie, czy...

 • David Letterman odchodzi na emeryturę

  Jeden z najpopularniejszych gospodarzy show odchodzi na emeryturę. Legendarny David Letterman żegna się ze swoim programem po 33 latach pracy.

 • David Beckham wyprowadził się od Victorii! Ich małżeństwo przeżywa kryzys?!

  W świecie show-biznesu uchodzą za idealną parę. Ich miłości nie zniszczyła kariera i pieniądze. Wręcz przeciwnie, przez wszystkie lata wspierali się i motywowali do dalszej pracy. Doczekali się(...) decyzją Davida o zamieszkaniu z dala od rodziny. Uważa, że kariera jest dla niego ważniejsza od nich" - donosi źródło brytyjskiego tabloidu. David broni się tym, że przeprowadzka jest tylko tymczasowa...

 • Tina Fey pożegnała Davida Lettermana

  Tina Fey pożegnała Davida Lettermana rozbierając się na wizji do specjalnej bielizny z napisem "Bye Dave".

 • Victoria Beckham zdruzgotana po wywiadzie męża. Co takiego powiedział David?

  Victoria i David Beckhamovie są parą od wielu lat. W lipcu przyszłego roku będą obchodzić 20. rocznicę ślubu. Mają trzech synów: Brooklyna (19 l.), Romea (16 l.) i Cruza Davida (13 l.) oraz córkę(...) małżeństwa.  Niezliczoną ilość razy media spekulowały o rzekomych kryzysach, przez które miały trawić związek Victorii i Davida. W czerwcu temat ich domniemanej separacji rozgrzał prasę z całego świata...

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

Zdjęcia na temat: show davida
Wideo na temat: show davida
 • Kaley Cuoco w talk show Davida Lettermana

  Aktorka Kaley Cuoco, czyli Penny z serialu "Teoria wielkiego podrywu", kolejny raz zagościła na kanapie w programie "Late Show" Davida Lettermana. Jakie tajemnice zdradziła dziennikarzowi? Sprawdźcie!

 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  Newseria Lifestyle Andrzej Grabowski. W marcu media informowały o tym, że aktor dostał angaż w niemiecko-polskiej produkcji "Operation H20" w reż. Davida Seffera i ma zagrać m.in. u boku m.in. Hugh(...). Popularność przyniosła mu rola Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich". Ostatnio można było go oglądać w jury show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" w stacji Polsat.

 • Paris Hilton w groszki

  Paris Hilton przybywa na nagranie Late Show with David Letterman. Hollywood, 29 stycznia