• Informacje na temat:

  show dobiegła

Artykuły na temat: show dobiegła
 • Rozenek dostała nowe show w TVN! Spędzi czas z milionerem! "Słynny król rynku ślubnego"

  Małgorzata Rozenek-Majdan (brak wieku) jeszcze przez jakiś czas nie da o sobie zapomnieć. TVN szykuje ponoć dla niej kolejny program, który z pewnością wzbudzi spore emocje...

 • Bracia Figo Fagot w Krakowie: Pavarotti keyboardu i cieć mikrofonu

  Grali po pijaku, śpiewali byle jak. Podczas koncertu promującego nową płytę "Disco chłosta" Bracia Figo Fagot dali z siebie 30 procent. Nie znaczy to jednak, że ich fani wychodzili z krakowskiego klubu Studio zawiedzeni...

 • "Walka chórów" - nowe show TVP

  II edycja show "Gwiazdy tańczą na lodzie" dobiegła końca i szefostwo TVP nie planuje na szczęście następnych. Trzeba było jednak wymyślić program, który zajmie miejsce marnej podróby "Tańca z gwiazdami". Producenci tym razem chcieli wymyślić coś bardziej oryginalnego. Myśleli, myśleli i... wpadli na coś tak idiotycznego, że musieliśmy upewnić się, że dziś nie jest 1 kwietnia. "Fakt"informuje, że...

 • Małgorzata Rozenek: Nietrafiony wybór?

  Małgorzata Rozenek była perfekcyjną panią domu, rozdawała mieszkania, a teraz sieje postrach wśród właścicieli hoteli. Wiele osób uważa jednak, że tym razem nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Kolejne rozstanie w show-biznesie

  Jak donosi "Show", żadna ze stron nie chciała potwierdzić rewelacji. "Pozostawię bez komentarza tego typu historię" - powiedziała tajemniczo prezydentówna. Jolanta Kwaśniewska pytaniem była wręcz poirytowana: "Nie będę opowiadała o życiu prywatnym mojej córki". Nad związkiem Oli i Wojtka od dawna wisiały czarne chmury. Para nie mieszkała razem - on w Gdańsku, ona w Warszawie. Widywali się...

 • Ulewny Obscene Extreme

  W niedziele, 13 lipca, we wczesnych godzinach rannych dobiegła końca jubileuszowa, X edycja czeskiego Obscene Extreme Festival.

 • Trzy lata po zaręczynach aktorska para nadal nie myśli o ślubie. I być może ślubu nigdy już nie będzie. Czy ta miłość właśnie dobiegła końca?

 • Robbie Williams gwiazdą telewizji?

  Robbie Williams otrzymał podobno propozycję rozpoczęcia kariery telewizyjnej. Angielski wokalista, podczas grudniowego przyjęcia w Nowym Jorku, z okazji odnowienia ślubów małżeńskich przez Sharon i Ozzy'ego Osbourne'ów, zrobił na szefach stacji MTV tak dobre wrażenie, że chcieliby zobaczyć oni piosenkarza we własnym programie typu reality-show.

 • Edyta Górniak i Małgorzata Bernatowicz: Diwa pomoże jej uwierzyć w siebie?

  Choć przygoda Małgorzaty Bernatowicz (28 l.) z „The Voice of Poland” dobiegła końca, jej trenerka, Edyta Górniak (42 l.), nie zamierza z niej rezygnować. Zwłaszcza, że rozumie jej problemy.

 • "Przechowalnia numer 12" wygrała AFF

  Czwarta edycja American Film Festival dobiegła końca. Wrocławski festiwal jest jedynym wydarzeniem kulturalnym w Polsce, poświęconym amerykańskiemu kinu niezależnemu.