• Informacje na temat:

  show dostały

Artykuły na temat: show dostały
Zdjęcia na temat: show dostały
Wideo na temat: show dostały
 • Justyna Żyła dostała swój program telewizyjny!

  Justyna Żyła nareszcie spełniła swoje największe marzenie i dostała program kulinarny, w którym będzie prezentować nam jak szybko przygotować smaczne danie. Wiemy, że będzie zapraszała do formatu też znanych przyjaciół z show-biznesu.

 • Edyta Pazura: Dostałam po głowie

  Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie – wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że mimo wielu trudnych momentów nie wyzbyła się wrażliwości.

 • Justyna Żyła o show-biznesie i negocjacjach honorarium w programie "Taniec z Gwiazdami"

  Justyna Żyła (35 l.) do polskiego show biznesu dostała się przypadkiem. Podczas rozmowy z naszym reporterem, zdradziła bardzo dużo! Czy ma menadżera? Kto pomagał jej negocjować stawki w „Tańcu z Gwiazdami”? Jak przebiegały rozmowy? Zobacz wideo!

Dyskusje na temat: show dostały
 • Re: "The Cosby Show": Bill Cosby przyznał, że podawał kobietom środki odurzające!

  Nic hu.owi nie zrobią !!!!!!! Spoko ziomek na stołku prezydenta tez czarniawy chociaz nie gwałci bo mu nie wypada - takze na pewno ujdzie mu to na sucho a piz.y co mu wlazily do wyrka pewnie wtedy były spełnione bo nie dosc ze kasę dostały to jeszcze murzyna miały na sobie a zresztą przecieź teraz co druga ogląda sie za ciemnymi typami !!!!