• Informacje na temat:

  show gwiazdy

Artykuły na temat: show gwiazdy
 • "M jak miłość": Gwiazdy "Emki" będą śpiewać w popularnym show!

  Kacper Kuszewski i Marcel Sabat, czyli Marek Mostowiak i Darek Maj z "M jak miłość", przyjęli zaproszenie do udziału w 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Obok nich w popularnym show zobaczymy też trzy inne gwiazdy mające na swych kontach role w "Emce"!

 • "Superstarcie": Ile zarobią gwiazdy programu?

  Tabloidy sprawdzają, jakie honoraria wynegocjowali sobie celebryci biorący udział w nowym show TVP.

 • ​"Barwy szczęścia": Wiktoria Gąsiewska będzie jedną z gwiazd popularnego show

  To, że są parą, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski długo trzymali w tajemnicy - o ich związku wiedziało tylko wąskie grono najbliższych znajomych. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że gwiazdy(...). Wiosną tego roku Wiktorię Gąsiewską będziemy mieli oglądać na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Podobno do udziału w popularnym programie namówił ją Adam, który był jedną z gwiazd 6. edycji show Telewizji...

 • Polskie gwiazdy gratulują siatkarzom

  Niedzielne (21 września) zwycięstwo polskich siatkarzy w finale mistrzostw świata nie pozostało bez echa w muzycznym show-biznesie - choć nie wszyscy mogli sobie pozwolić na obejrzenie spotkania.

 • Rusza nowe żenujące show! Gwiazdy będą upijać się przed kamerą!

  ...również wystąpią znane postaci polskiego show biznesu" - czytamy na stronie internetowej stacji. W show wzięli udział m.in. Joanna Kołaczkowska, Michał Piróg, siostra Mateusza Damięckiego, Renata Dancewicz, Bartek Kasprzykowski, Piotr Cyrwus i Sławomir. W sieci pojawiają się już pierwsze zapowiedzi show. Będziecie oglądać?

 • "Taniec z gwiazdami": Rewolucja w piątym odcinku!

  W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 3 października, wydarzy się coś, czego w historii tego show jeszcze nie było. Widzowie wybiorą gwiazdom nowych tancerzy!

 • Gwiazdy "Barw szczęścia" i "M jak miłość" w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

  Kalska, czyli Iza Lewińska z "M jak miłość" intensywnie pracuje na planie serialu. Wszystko po to, by znaleźć czas na nagrania do rozśpiewanego show. Jej bohaterka Iza po wakacjach ulegnie wypadkowi i zapadnie w śpiączkę. Kiedy się z niej obudzi, okaże się, że ma amnezję. Czy przypomni sobie, kogo tak naprawdę darzy uczuciem, a kto jest jej śmiertelnym wrogiem? Rafał Szatan ma już za sobą sceny...

 • "Taniec z gwiazdami": Co w czwartym odcinku?

  W piątek, 26 września, w czwartym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą na parkiecie takie tańce, jak walc wiedeński, foxtrot czy paso doble. Kto okaże się najlepszy, a kto pożegna się z telewizyjnym show?

 • Marcin Mroczek gwiazdą show "Celebrity Splash"!

  Marcin Mroczek (31 l.) zatęsknił za show-biznesem. Czy udział w show Polsatu pozwoli mu wrócić na salony?

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

Zdjęcia na temat: show gwiazdy
 • Richardson straciła pracę.
 • Doda
Wideo na temat: show gwiazdy
 • Michał Witkowski wraca do show-biznesu! "każda gwiazda ma zrąbaną psychikę"

  Michał Witkowski po wydaniu nowej książki wraca do show-biznesu. Pisarz twierdzi, że uodpornił się na hejt i żadna krytyka nie jest go już w stanie złamać. - Nie jestem już krytykowany, bo(...). A gwiazdy to już tyle razy słyszały krytykę i olały. Każdy ma podejście, że news na jakimś tam portalu potrwa dwie godziny. Witkowski przez kilkanaście miesięcy kreował się na Miss Gizzy, autorkę

 • Gwiazdy o kulisach show-biznesu! Jest aż tak brutalnie?

  Na premierze pierwszego odcinka "Drugiej szansy" zjawił się tłum gwiazd i celebrytów. Serial opowiada o kulisach show-biznesu, dlatego zapytalismy kilkoro salonowych bywalców o to, czy faktycznie ten świat jest taki brutalny?

 • Gojdź: Polski show-biznes jest trochę jak wieś

  Krzysiek Gojdź chwali otwartą i przyjacielską postawę aktorów i celebrytów poznanych podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Uważa, że w porównaniu z nimi rodzime gwiazdy bywają zbyt wyniosłe.

Dyskusje na temat: show gwiazdy