• Informacje na temat:

  show janusz

Artykuły na temat: show janusz
 • Tak teraz wygląda Janusz Dzięcioł z "Big Brrothera"! Poznalibyście go na ulicy?

  ..., Klaudisz Sevkovic, Alicja Walczak, Małgorzata Maier, Manuela Michalak i Janusz Dzięcioł. Wygraną i 500 tysięcy złotych zgarnął ostatni z nich. Wkrótce do domu wielkiego brata wejdą uczestnicy nowej odsłony show. A tymczasem w "Dzień dobry TVN" gościli "starszy wyjadacze" czyli Maneula, Gulczas i Dzięcioł. Trzeba przyznać, że na przestrzeni czasu 65-letni dziś zwycięzca "Big Brothera" nieźle się...

 • Agnieszka Gozdyra na urlopie

  Prowadząca program "Skandaliści" Agnieszka Gozdyra została wysłana na urlop - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że wczoraj Polsat zdjął z anteny wzbudzające kontrowersje show.

 • Adam Fidusiewicz: Janusz Józefowicz jest dla niego jak ojciec!

  Gdy tylko ogłoszono, że Adam Fidusiewicz (31 l.) dołączy do grona gwiazd biorących udział w 5. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", Janusz Józefowicz (56 l.) chwycił za telefon i wybrał jego numer. - Pogratulował mu udziału w programie, bo zna jego ogromne poczucie humoru i umiejętność parodiowania. I wierzy w jego sukces. Taki show to szansa na pokazanie się widzom od tej strony - mówi...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora

  Już w sobotę, 11 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: jak wygląda ich małżeństwo? Przyjaciel pary zdradza szczegóły

  Wydawało się, że temu związkowi nic nie zagraża. Natasza Urbańska (40 l.) i Janusz Józefowicz (58 l.) tworzą zgrany duet zarówno w domu, jak i w pracy. A jednak. O szczegółach pisze tygodnik „Rewia”.

 • Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

  To może być wydarzenie w kampanii wyborczej. Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego. "We wtorek u mnie prezydent" - pochwalił się na Facebooku gospodarz talk show.

 • Janusz Panasewicz dzięki nowej miłości zrezygnował z narkotyków: Poza żyłą brałem wszystko

  Gdy na drodze Janusza Panasewicza (61 l.) pojawiła się Ewa, życie pełne uciech i używek odeszło w zapomnienie. Jak drobnej blondynce udało się ujarzmić wiecznego lekkoducha?

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • ...już, że Natasza Urbańska będzie gwiazdą wrześniowego numeru "Playboya". Tygodnik "Twoje Imperium" postanowił zapytać Janusza Józefowicza, co myśli o rozbieranej sesji żony. Ten nie krył irytacji... "Najlepiej niech ona sama powie, dlaczego się na to zdecydowała!" - rzucił wkurzony do słuchawki. Osoby z show-biznesu twierdzą, że choreograf nie jest zadowolony z efektu końcowego. Uważa bowiem, że...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

Zdjęcia na temat: show janusz
Wideo na temat: show janusz
 • Panasewicz: Nina Terentiew przekonała mnie do "Idola"

  Janusz Panasewicz debiutuje w roli jurora talent show. Wokalista twierdzi, że początkowo miał wątpliwości, czy przyjąć propozycję występów w "Idolu". Na "tak" przekonała go jednak Nina Terentiew(...), wchodzę w to” – opowiada Janusz Panasewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

 • Wraca program "Big Brother"

  „Big Brother” to program telewizyjny typu reality show, stworzony w Holandii w 1997 roku. W latach 2001-2002 odbyły się trzy polskie edycje programu. Jak swój udział wspominają: Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Piotr Gulczyński „Gulczas”? Gwiazdy opowiedziały o tym, jak zmieniło się ich życie. Od niedawna powstaje nowy dom Wielkiego Brata. Jak wygląda plan budowy? Mateusz Hładki odwiedził to

 • Maja Ostaszewska i jej imponujący dekolt na gali "Orłów"!

  W Teatrze Polskim odbyła się gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej. Tegoroczne Orły trafiły między innymi w ręce Janusza Gajosa czy Mai Ostaszewskiej. Za najlepszy film uznano zaś "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. Kto z osobowości świata show-biznesu pojawił się na czerwonym dywanie? (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: show janusz