• Informacje na temat:

  show jesienią

Artykuły na temat: show jesienią
 • 6. sezon "Przyjaciółek" jesienią w Polsacie!

  ...pojawiło się pytanie o kolejny sezon. Dla wszystkich mamy dobrą wiadomość, według oficjalnych doniesień stacji, jesienią na antenie Polsatu pojawią się nowe odcinki "Przyjaciółek"! Aktorki również nie(...) SHOW. Przyznała też, że na planie najczęściej plotkują o tym, o czym rozmawiają przyjaciółki i czasem, po dwunastu godzinach wspólnej pracy, dzwonią do siebie z domu, aby na gorąco obgadać to, co...

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Joanna Moro nie wystąpi w popularnym show. Przez chorobę zakaźną!

  Joanna Moro (32 l.) nie weźmie udziału w popularnym show TVN. Dlaczego?

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • "M jak miłość": Gwiazdy "Emki" będą śpiewać w popularnym show!

  Kacper Kuszewski i Marcel Sabat, czyli Marek Mostowiak i Darek Maj z "M jak miłość", przyjęli zaproszenie do udziału w 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Obok nich w popularnym show zobaczymy też trzy inne gwiazdy mające na swych kontach role w "Emce"!

 • "Rolnik szuka żony": Znamy wygląd uczestniczki show!

  Prowadząca program "Rolnik szuka żony", Marta Manowska, ujawniła w programie "Świat się kręci", że wśród uczestników drugiej edycji show znajdzie się kobieta. Wiemy już, że ma na imie Ania, posiada bardzo długie włosy oraz obdarzona jest widocznym, ciepłym uśmiechem. "Jest ładną i silną kobietą" - mówi Manowska.

 • Adam Kraśko będzie gwiazdą kolejnego show!

  Gdy Adam Kraśko debiutował w programie "Rolnik szuka żony", nikt nie spodziewał się, że ten 43-latek ze wsi Pasieczniki Duże zostanie kiedyś celebrytą. Dziś mężczyzna przygotowuje się do startu w kolejnym show!

 • Paranienormalni w amerykańskim stylu

  Staramy się łączyć dobrze znany nam świat kabaretowy z rozrywką telewizyjną - mówią Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. Przygotowują też repertuar na nowy sezon show, który ruszy jesienią.

 • Antoni Królikowski zastąpił Macieja Musiała w show "Kocham Cię, Polsko!"

  Kiedy jesienią ubiegłego roku Maciej Musiał odebrał indeks krakowskiej szkoły teatralnej i rozpoczął studia na wydziale aktorskim tej uczelni, wiadomo było, że będzie musiał zrezygnować z udziału w show "Kocham Cię, Polsko!". Władze TVP2 długo zastanawiały się, kto mógłby go godnie zastąpić, a wśród kandydatów na zwolnione przez Maćka miejsce znalazł się m.in. Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski...

 • Stefano Terrazzino w "Salonie sukien ślubnych"

  Stefano Terrazzino, znany z występów w programach "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", poprowadzi jesienią w telewizji TLC polską edycję show "Salon sukien ślubnych". W takiej roli jeszcze go nie widzieliśmy.

Zdjęcia na temat: show jesienią
Wideo na temat: show jesienią
Dyskusje na temat: show jesienią