• Informacje na temat:

  show kosztuje

Artykuły na temat: show kosztuje
 • "Na dobre i na złe": Ile kosztuje uśmiech George’a Clooneya?

  Doktor nauk medycznych Emma Kiworkowa-Prokopowicz to kobieta-orkiestra. Jest uznaną dentystyką (z jej usług korzystają gwiazdy show-biznesu), biznesmenką (właścicielka Villa Nova Dental Clinic w Warszawie) i filantropką (prowadzi Fundację Wiewiórki Julii). Wspiera ją wielu aktorów znanych z seriali, m. in. Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", Ewa Błaszczyk, czyli niezapomniana Kasia...

 • Zaręczyny podczas spektaklu "One Mąż Show"

  Podczas sylwestrowego spektaklu "One Mąż Show" Szymona Majewskiego dwoje widzów zaręczyło się. W przeciwieństwie do przyszłej panny młodej showman wiedział o planowanych oświadczynach i pomagał w ich organizacji. Przyznał, że kosztowało go to trochę nerwów, bał się bowiem, że dziewczyna może odmówić.

 • Ilona Łepkowska oszczędza na starość: W Polsce zdrowie dużo kosztuje!

  ...doświadczeń ze złamaną nogą wiem, że zdrowie dużo kosztuje. Ale może kiedyś część pieniędzy przeznaczę na jakąś fundację, stypendia dla młodych. Uważam, że jeśli się ma, to trzeba się dzielić. Od lat(...) "Pani mnie z kimś pomyliła" rozgrywająca się w środowisku show-biznesu. Mam do tego świata dość krytyczny stosunek. Wiele doświadczyłam na własnej skórze. Moja bohaterka przeżywa początkowo fascynację...

 • Katarzyna Skrzynecka: Po drugiej stronie

  Katarzyna Skrzynecka jest jurorką w drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już w najbliższą sobotę, 22 listopada, zobaczymy w Polsacie finał muzycznego show. Kto, zdaniem aktorki, ma największe szanse na wygraną?

 • Anna Lewandowska pokazała pokój Klary. Meble kosztowały fortunę!

  Anna (31 l.) i Robert (31 l.) Lewandowscy są najbardziej znaną parą polskiego show-biznesu. Miliony fanów śledzą ich każdy ruch, a reklamowane przez nich produkty w mgnieniu oka znikają z półek. Nie inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o małą Klarę. Instamatki na bieżąco zasypują trenerkę pytaniami, gdzie mogą znaleźć takie same ubrania i zabawki. Teraz, gdy pokazała jej pokój, historia na...

 • Elżbieta Jędrzejewska w "Celebrity Splash!"

  "Na siniaki już nawet nie zwracamy uwagi" - mówi aktorka serialowa i dubbingowa Elżbieta Jędrzejewska. Uczestniczka nowego show Polsatu - "Celebrity Splash!" przekonuje, że skoki do wody to sport ekstremalny, który wymaga ogromnej koncentracji.

 • Książę Harry sam zaprojektował pierścionek zaręczynowy. Kosztował fortunę!

  ...chwilami jest zbyt medialna i wylewna. Zapewne wiąże się to z jej doświadczeniami z show-biznesem. Ale to, co dobre i uchodzi na sucho w świecie gwiazd, niezbyt dobrze sprzedaje się na dworze królewskim.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Joanna Moro ma dość show-biznesu?! "Wie, że nie jest w środowisku lubiana"!

  Rolą Anny German w serialu, który bił rekordy popularności, aktorka szturmem zdobyła polski show-biznes. A jako młoda pani weterynarz wniosła świeżość do "Blondynki". Ostatnio TVP zakupiła prawa(...) każde słowo i każdy gest, bo wie, że mogą być one różnie przyjęte. Tyle tylko, że kosztuje ją to dużo zdrowia. Po takim stresie długo dochodzi potem do siebie" - czytamy. Współczujecie?

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma złote serce

  Gwiazda serialu "Klan" to niezwykle skromna osoba. Jest zdania, że należy pomagać innym, ale nie trzeba się z tym afiszować. Komu i dlaczego udziela wsparcia?

Zdjęcia na temat: show kosztuje
Wideo na temat: show kosztuje
 • Młynarska: W ogóle nie interesują mnie medialne rozwody

  W show-biznesie trudno się rozstać z klasą, po cichu i bez publicznego prania brudów. Najczęściej wszystko rozgrywa się na oczach milionów osób. Skłóceni partnerzy wzajemnie się oskarżają, czasami toczą też publiczną walkę o dzieci czy podział majątku. Dziennikarka sama przez to przechodziła, gdy rozpadały się jej małżeństwa, i przyznaje, że kosztowało ja to wiele nerwów i nieprzespanych nocy.