• Informacje na temat:

  show lisa

Artykuły na temat: show lisa
 • Lisa Rinna zaliczyła wpadkę

  Sztukę wysiadania z auta niektóre gwiazdy opanowały do perfekcji. Tym mniej obytym zdarza się wciąż zaliczać wpadki. Aktorka Lisa Rinna (55 l.), znana ze "Słonecznego patrolu" czy show "Prawdziwe gospodynie z Beverly Hills", ostatnio bardzo chciała zrobić dobre wrażenie pod restauracją w Hollywood, gdzie czekali na nią fotoreporterzy. Niestety, zbyt kusa sukienka spowodowała, że pokazała za dużo.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Hanna Lis wygryzła „Renulkę”!

  Po udziale w "Azji Express" żonie Tomasza Lisa udało się zaczepić w TVN Style, gdzie emitowany był jej program "Bez planu", w którym pokazywała różne zakątki świata od strony kulinarnej. Co ciekawe(...)... "Renulce"! "(...) Początkowo środki na realizację nowych projektów miały być przeznaczone także na program Renaty Kaczoruk. Ale ostatecznie zdecydowano, że modelka, która swoimi występami w show...

 • Hanna Lis o swoich córkach

  Hanna Lis podkreśla, że jej córki nie lubią rozgłosu i nie chcą brylować na salonach. Dziennikarka, która sama również unika show-biznesowych imprez, ma nadzieję, że nastolatki jak najdłużej będą trzymać się z dala od próżnego świata celebrytów.

 • Hanka Lis przeciwna liberalizacji prawa aborcyjnego w Polsce!

  Żona Tomka Lisa po wyrzuceniu z TVP zmieniła nieco rodzaj pracy i z newsów przeszła do prowadzenia programu o tematyce kulinarno-podróżniczej. Na tematy polityczne wypowiadała się coraz rzadziej. Na(...) wrzuca zdjęcia ze znajomymi z show-biznesu.  Ostatnio jednak Hanka postanowiła zabrać głos w budzącej spore emocje sprawie. Mowa o aborcji i zamieszaniu związanym z dwoma projektami...

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

 • Hanna Lis zszokowana retuszem swoich nóg!

  Żona Tomka Lisa jakiś czas temu postanowiła rozstać się ze światem poważnego dziennikarstwa politycznego. Udział w show "Azja Express", w którym zajmowała się żebraniem. Jej partnerem "niedoli" był przyjaciel Łukasz Jemioł. Po powrocie z wyprawy projektant zorganizował swój najnowszy pokaz, na którym oczywiście nie mogło zabraknąć Hanny. Dziennikarka coraz lepiej czuje się w roli celebrytki...

 • Jennifer Aniston laureatką nagrody magazynu "People"

  Jennifer Aniston znalazła się wśród laureatek pierwszej edycji nagród magazynu "People".

 • Tomasz Lis zarobił krocie w TVP?

  O zarobkach Tomasza Lisa (50 l.) w TVP krążą legendy. Niejeden dziennikarz próbował się dowiedzieć, jak wyglądała tajemnicza umowa kontrowersyjnego redaktora ze stacją. Czy teraz wreszcie prawda wyszła na jaw?

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

Wideo na temat: show lisa
 • Łukasz Jemioł o Hannie Lis: Trzeba ją ratować

  Projektant twierdzi, że udział w programie „Azja Express” umocnił jego przyjaźń z Hanną Lis. Dzięki ekstremalnym warunkom lepiej poznali swoje słabości i emocje. Łukasz Jemioł widział już pierwszy odcinek i uważa, że reality show TVN ogląda się jak najlepszej klasy film przygodowy.

 • Doda: Wolę wyjść z gołym tyłkiem niż się rozpłakać

  "Między słowami" to nowy talk show Hanny Lis. Dziennikarka w domowym zaciszu "prześwietli" każdego swojego gościa. W programie z pewnością nie zabraknie elektryzujących osobowości. W premierowym odcinku, który zobaczymy w najbliższą niedzielę na antenie Polsat Cafe, pojawi się Doda. Co zdradzi?

 • Program "Azja Express" nie tylko zdobył dużą popularność, ale również sprawił, że Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis zostały przyjaciółkami. Czy znały i lubiły się już przed programem? Czego dowiedziały się tam o sobie i co je połączyło? O przyjaźni, którą nawiązały podczas azjatyckiej przygody opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" . Czy konkurują ze sobą w show-biznesie

Dyskusje na temat: show lisa
 • Re: Seriale i show tracą widzów

  Jeżali seriale się nakładają w kilku stacjach jednocześnie, programy rozrywkowe też,, to nie ma czego się dziewić każdy wybiera to co lubi rodzina,, jakby się stacje dogadały o porze emisji napewno kożyść byłaby dla wszystkich proste,,,, problem w tym,że programów rozrywkowych nie ma wogóle,te wszystkie konkursy "śpiewacze"to jest jedno nieporozumienie