• Informacje na temat:

  show marki

Artykuły na temat: show marki
 • Natasz Urbańska "oswaja córkę z show-biznesem"!

  Świat show-biznesu jest światem nieustających zmian i ewolucji. Bardzo dobrze wie o tym Natasza Urbańska.  Doskonale zdaje też sobie sprawę, że jeśli chce się w nim osiągnąć sukces, to nie można się(...) w Telewizji Polskiej w programie „Pytanie na Śniadanie”. Nie była tam jednak ani w charakterze aktorki, ani piosenkarki. Opowiadała o modzie. Natasza jest współwłaścicielką marki odzieżowej Muses. W programie...

 • Kontrowersyjne reality show w czeskiej telewizji

  Po pierwszym przebudzeniu w nowym domu przychodzi szokująca informacja. Jak współczesna, czeska rodzina odnajdzie się w okresie drugiej wojny światowej? Czeska Telewizja przygotowała reality show o czasach nazistowskiej okupacji, "Wakacje w Protektoracie".

 • Magdalena Żabicka - nowa twarz w polskim-show-biznesie. Kim jest?

  Magda Żabicka (34 l.), choć stawia dopiero pierwsze kroki w show-biznesie, wie, jak skupić na sobie uwagę. Mocny makijaż, wyzywające ciuchy - na premierze filmu "Kobiety mafii" czy koncercie charytatywnym "Pomoc nie zna granic" nie sposób było przejść obok niej obojętnie. Na co dzień Żabicka jest projektantką i twórczynią marki modowej. O sobie mówi: dusza artystyczna. Widać?

 • "Adam szuka Ewy": Nagie reality show na antenie TLC

  Od lutego w ramówce stacji TLC pojawi się nowe reality-show "Adam szuka Ewy" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Edyta Górniak i Allan Krupa w show "My Way" zarobią fortunę

  Niedawno ruszyły zdjęcia do TVN-owskiej produkcji "My Way", w której Edyta Górniak będzie robić prawo jazdy. Okazuje się, że na wizji zobaczymy także jej syna. Program pojawi się na antenie w formie reality show i sporo scen powstanie również w domu gwiazdy. Kamera towarzyszyć im będzie niemal wszędzie - widzowie zobaczą m.in., jak tak naprawdę wygląda relacja Edyty z Allanem. Posłuchaj...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • "Barwy szczęścia": Cezary Żak będzie jurorem w nowym talent-show!

  Cezary Żak, czyli Roman Berg z "Barw szczęścia" i Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", zasiądzie w jury nowego talent-show Telewizji Polsat, w którym ludzie o niezwykłych zdolnościach rywalizować będą o miano... "Genialnego Umysłu". Aktora po raz pierwszy zobaczymy w roli jurora już 7 marca.

 • "Paranienormalni Tonight" od marca w TVP2

  W nowym rozrywkowym show TVP2 "Paranieormalni Tonight" znakomici komicy oraz parodyści, Igor Kwiatkowski i Robert Motyka, będą gościć gwiazdy sceny, estrady i ekranu, które postawią w humorystycznych, zaskakujących, a często także kłopotliwych sytuacjach.

 • "rodzinka.pl": Młode gwiazdy "rodzinki.pl" zatańczą w nowym show TVP

  Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czyli Agata i Kuba z "rodzinki.pl", przygotowują się do udziału w nowym programie TVP zapowiadanym jako najnowocześniejsze na świecie show taneczne. W "Dance dance dance" młodzi aktorzy wystąpią jako para wykonująca układy znane z popularnych teledysków.

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

Zdjęcia na temat: show marki
Wideo na temat: show marki
Dyskusje na temat: show marki
 • Re: Niewygodne słowo: product placement

  oczywiście że jest - zaklejają marki aut których producenci nie zapłacili za reklamę - kapiszci? co ty myslisz że to za darmo jest? a reszta jest taką samą reklamą jak u nas - i o tym też był film Truman Show. dziecko wróc do podstawówki

 • Re: Niewygodne słowo: product placement

  oczywiście że jest - zaklejają marki aut których producenci nie zapłacili za reklamę - kapiszci? co ty myslisz że to za darmo jest? a reszta jest taką samą reklamą jak u nas - i o tym też był film Truman Show. dziecko wróc do podstawówki dziecko to Ty w lustrze dziennie widzisz, tyle do Ciebie.