• Informacje na temat:

  show najwidoczniej

Artykuły na temat: show najwidoczniej
 • Wiele wskazuje na to, że pilnie strzeżona tajemnica dotycząca programu „Rolnik szuka żony 3” ujrzała światło dzienne! Wszystko przez nieostrożność Marty Manowskiej (32 l.), która opublikowała zdjęcie z planu show.

 • Zbigniew Waleryś: Jak trzech Żydów

  W aktorskiej karierze od 20 lat pomaga mu broda!

 • Natalia Siwiec ma nową przyjaciółkę?! Ona też jest młodą mamą!

  Natalia Siwiec (34 l.) najwyraźniej po urodzeniu Mii zaczęła przyjaźnić się z innymi mamami, a wśród nich najwidoczniej znalazło się miejsce dla innej znanej w show-biznesie matki!

 • Do kogo należy jesień w TV?

  Bitwy na seriale idą do lamusa. Tegoroczna jesień to już prawdziwa wojna z użyciem najcięższej broni - różnego rodzaju show z udziałem gwiazd, gwiazdeczek i osobowości telewizyjnych. Kto w najbliższych miesiącach idzie do rezerwy, a kto do pierwszego szeregu?

 • Wydało się! Marcelina Zawadzka nadal pisze SMS-y do Mikołaja Roznerskiego!

  Jeszcze do niedawna Marcelina Zawadzka (29 l.) i Mikołaj Roznerski (34 l.) byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Romans jednak nagle się skończył, ale najwidoczniej była miss nadal tęskni za byłym chłopakiem!

 • Burzyńska znowu wróci na lód?

  Udział Katarzyny Burzyńskiej w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" zaczyna przypominać "never ending story". Co prawda, w ostatnim odcinku show prezenterka odpadła, ale jest szansa, że znów powróci na lód. A widownia "Gwiazd" zaczyna bić rekordy...

 • Maja Sablewska uśmiechnięta pokazuje piersi! Fani zniesmaczeni!

  Maja Sablewska (38 l.) już niejedno roznegliżowane zdjęcie opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tym razem nie było inaczej, ale najwidoczniej internauci są już nieco zmęczeni jej rozbieranymi fotkami.

 • Norah Jones na szczycie

  Na liście najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych albumów, jaką co tydzień publikuje tygodnik "Billboard", na miejsce pierwsze awansowała niespodziewanie Norah Jones. Aż pięć nominacji do nagrody Grammy, jakie ta niezwykła wokalistka otrzymała w zeszłym tygodniu, pomogło najwidoczniej albumowi "Come Away With Me". W ciągu ostatnich siedmiu dni płyta sprzedała się w 108 tys

 • Sasha Knezevic pokazał syna i ukochaną! Tak ułożył sobie życie po rozwodzie z Anją Rubik!

  Anja Rubik (35 l.) i Sasha Knezevic (36 l.) byli jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Nikt nie mógł uwierzyć w to, gdy w 2016 roku para rozstała się. Od tego czasu oboje starają się ułożyć sobie życie na nowo. Sasha najwidoczniej szybciej się o to postarał i niedawno został tatą.

 • "Nie pokazaliśmy jeszcze siebie"

  Koligacja Gie-Ka to gliwicki zespół, który tworzy dwójka raperów: Majkel i Kecaj. Zadebiutowali w roku 2000 nielegalem "Domufka" (jeszcze w trzyosobowym składzie, wspierał ich Bełi). Następnie, po kilku miesiącach, wydali taśmę "Urwane Chwile" i to właśnie ten materiał wzbudził zainteresowanie wrocławskiej wytwórni Blend Records. Legalna płyta, na skutek wielu powodów, powstawała bardzo długo, ostatecznie ujrzała światło dzienne we wrześniu 2003 roku. "Kuriozum", bo taki nosi tytuł, zawiera...