• Informacje na temat:

  show noah

Artykuły na temat: show noah
 • Megan Fox znów w ciąży!

  Dziewięć miesięcy po urodzeniu syna Noah, aktorka Megan Fox, znana m.in. z seriali "Siostrzyczki" czy "Do usług", ponownie jest w ciąży. Nim zacznie kompletować wyprawkę dla dziecka, musi skończyć pracę na planie "Wojowniczych Żółwi Ninja".

 • Oprah Winfrey odmawia testu DNA

  Amerykańska królowa talk-show - Oprah Winfrey - odmawia poddania się testowi DNA, który mógłby rozwiać wątpliwości na temat tożsamości jej ojca. W ostatnim czasie ujawniło się kilku mężczyzn podających się za tatę gwiazdy.

 • Dotyk Stevena Spielberga

  Noah Wyle już dawno wyrósł z roli wrażliwego doktora Johna Cartera pracującego na "Ostrym dyżurze". Teraz Noah Wyle ma nową misję – walczy z kosmitami o wolność ludzkości w serialu "Wrogie niebo". Serial jest produkowany przez samego Stevena Spielberga i nie jest jedyną fantastycznonaukową propozycją od tego słynnego twórcy, którą możemy oglądać w Polsce.

 • Duma Nortona, chwała Farrella

  Edward Norton ( "Królestwo niebieskie" , "Frida" ), Colin Farrell ( "Aleksander" , "Rekrut" ) i Noah Emmerich ( "Truman Show" , "Komórka" ) rozpoczęli rozmowy na temat udziału w filmie "Pride and Glory" dla wytwórni New Line Cinema. Film ma być dramatem opowiadającym o rodzinie policjantów, skłóconej w wyniku korupcyjnego skandalu.

 • Rok 2014 w polskim i zagranicznym show-biznesie przeżywał istny baby-boom! Zobaczcie, które gwiazdy zostały po raz pierwszy lub kolejny rodzicami i jak nazwały swoje pociechy.

 • "Zawiewa w czaszkę"

  Siedem lat po wydaniu płyty "Spectrum", przypomniała o sobie tarnowska grupa Ziyo. Jak się okazuje, legenda nowej fali przez ten czas nie zawiesiła działalności. Jej dorobek można sobie było przypomnieć pod koniec 2004 roku, kiedy w sklepach pojawiły się reedycje wszystkich płyt zespołu dowodzonego od początku przez wokalistę Jerzego Durała. Te wznowienia były swego rodzajem przygotowaniem terenu pod premierowy materiał, który ukazał się 16 maja 2005 r.. Wtedy na półki sklepowe trafiła płyta...

 • Oprah Winfrey odmawia testu DNA

  Amerykańska królowa talk-show - Oprah Winfrey - odmawia poddania się testowi DNA, który mógłby rozwiać wątpliwości co do tożsamości jej biologicznego ojca.

 • Nominowane używki

  Wśród filmów nominowanych do tegorocznych PRISM Awards, wyróżnień honorujących dzieła zajmujące się problemem uzależnień od narkotyków, alkoholu i papierosów, znalazły się między innymi obrazy "Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya Ya" i "Zmiana pasa" .

 • "Pszczółka Maja" i "Listonosz Pat" na dużym ekranie

  ...w technologii 3D, a historia dostosowana będzie do współczesnych realiów. Mianowicie, pochodzący z małego miasteczka, Listonosz Pat, zapragnie wziąć udział w telewizyjnym show "Mam Talent". Dzielny bohater wyruszy w niebezpieczną podróż do wielkiego miasta, gdzie zetknie się z szalonym światem show-biznesu. Na szczęście w całym tym zamieszaniu pomogą mu niezastąpieni przyjaciele oraz jego wierny kot...

 • Val Kilmer w filmie "Killer Instinct"

  Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Pollock" , "Batman Forever") kończy negocjacje w sprawie swego udziału w filmie "Killer Instinct". Produkcją zajmie się hollywoodzka wytwórnia New Line Cinema.

Wideo na temat: show noah
 • Noe: Wybrany przez Boga

  Darren Aronofsky tworzy własną wizję biblijnej historii o Arce Noego. Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel, pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji...

 • Ups! Arka odpłynęła

  Nie dla wszystkich zwierząt starczyło miejsca na Arce Noego. Co się z stało z tymi, które musiały zostać? Odpowiedź otrzymamy w animacji której reżyserami są Toby Genkel i Sean McCormack.

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...