• Informacje na temat:

  show oprah

Artykuły na temat: show oprah
 • Oprah Winfrey: Nigdy nie chciałam zostać matką

  Królowa telewizyjnych talk-show, Oprah Winfrey (59 l.), nie ukrywa, że nigdy nie marzyła o macierzyństwie. Dlaczego?

 • Simon Cowell najpotężniejszym człowiekiem w show-biznesie

  Prezydent USA Barack Obama, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, miliarder Rupert Murdoch i filmowy magnat Harvey Weinstein znaleźli się wśród osób, które złożyły gratulacje Simonowi Cowellowi po odebraniu prestiżowej nagrody we Francji.

 • Koniec "The Oprah Winfrey Show"!

  Amerykańska królowa talk-show po 25 latach zakończyła emisję słynnego programu "The Oprah Winfrey Show". Ostatni odcinek nadano w środę, 25 maja.

 • Jak Lenny Kravitz wyznał miłość Annie Wendzikowskiej?

  Dziennikarka Anna Wendzikowska, w swojej najnowszej książce opowiada, jak od kulis wyglądają jej wywiady ze światowymi sławami. Z lektury dowiemy się m.in., że miłość wyznał jej sam Lenny Kravitz...

 • Oprah ostrzega Rihannę

  Popularna dziennikarka telewizyjna Oprah Winfrey poświęciła swój czwartkowy talk show Rihannie i ponownie zaapelowała do 21-letniej wokalistki: "Jeśli mężczyzna uderzył cię raz, uderzy ponownie".

 • Oprah Winfrey najbogatsza

  "Forbes" opublikował listę najbogatszych kobiet show-biznesu. Pierwsze miejsce zajęła królowa amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey.

 • Oprah Winfrey najbardziej wpływowa w show-biznesie

  Królowa amerykańskich talk-show, Oprah Winfrey , znalazła się na czele listy 100 Najbardziej wpływowych postaci show-biznesu opublikowanej przez magazyn "Forbes".

 • Oprah ma swój sklep

  Królowa amerykańskiego talk show - Oprah Winfrey otworzyła swój pierwszy sklep w rodzinnym Chicago. Można w nim kupić przedmioty marki Oprah.

 • Królowa amerykańskich talk-show - Oprah Winfrey - ma przyrodnią siostrę. Kobieta, jako mała dziewczynka, 50 lat temu, została oddana do adopcji.

 • Majówka z Oprah Winfrey

  To coś specjalnego dla fanów Oprah Winfrey. Podczas majówki widzowie kanału TLC będą mogli obejrzeć cykl programów, w których legenda amerykańskiej telewizji zaprosi do rozmowy znane gwiazdy ze świata show biznesu.

Zdjęcia na temat: show oprah
Wideo na temat: show oprah
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Kamerdyner

  Historia czarnoskórego kamerdynera Białego Domu, który na przestrzeni trzech dekad służył ośmiu prezydentom. Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser i producent Lee Daniels ("Hej, Skarbie", "Czekając na wyrok") przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach historię Cecila Gainesa (laureat Oscara i Złotego Globu - Forest Whitaker), który w latach 1957-1986 był kamerdynerem ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki. Film, porównywany przez zagranicznych krytyków do przeboju "Jak zostać królem", już...

 • Selma

  Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowego...