• Informacje na temat:

  show powrócą

Artykuły na temat: show powrócą
 • "UnREAL": Shiri Appleby i Constance Zimmer powrócą w 3. sezonie

  Trzecia seria będzie składać się, podobnie jak pierwsza i druga, z dziesięciu odcinków. "UnREAL" to produkcja stacji Lifetime, która przedstawia kulisy prac na planie reality show "Everlasting". Rachel i Quinn to dwie producentki, które nie cofną się przed niczym, aby podwyższyć wyniki oglądalności i zszokować widzów. Serial jest parodią programu"Kawaler do wzięcia". Seria została doceniona...

 • "Kuchenne rewolucje" powrócą?

  To program o tym, że nawet najgorsze sytuacje można zmienić w dobre, jeśli się tylko chce - mówi Magda Gessler. Potwierdza to historia, którą zobaczymy w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji".

 • "Żony Hollywood": szykują się wielkie zmiany! Gwiazdy show straciły pracę!

  ...„Żony Hollywood” już wkrótce powrócą na antenę! Okazuje się jednak, że szykują się zmiany i widzowie nie zobaczą dwóch bohaterek, które do tej pory brały udział w programie!

 • Powrót serialu "Z archiwum X"! Będzie 6 nowych odcinków

  Stacja Fox zrealizuje nową serię "Z archiwum X". Scenariusz do najnowszej produkcji napisze Chris Carter - twórca poprzednich odcinków cyklu. Do ról niezastąpionych agentów FBI powrócą David Duchovny i Gillian Anderson.

 • Kasia i Tomek powrócą?

  ...miłość pozwala złapać równowagę. Dla niej warto robić rzeczy głupie, szalone i nieprzewidywalne - stwierdził artysta. Wilczak i Brodzik stali się najbardziej rozpoznawalną parą show-biznesu. Przez lata...

 • 4 nowości w jesienniej ramówce TVN-u

  W jesiennej ramówce TVN-u znalazły się cztery nowości: reality-show "Kto poślubi mojego syna", "Mama kontra mama" i "Żony z Hollywood" oraz dokumentalny serial "Szkoła".

 • Patrycja Markowska i Paweł Deląg: Dawne wspomnienia ożyją w programie telewizyjnym?

  Przed laty byli parą, łączyło ich silne uczucie. Teraz powrócą do wspomnień, przeżywając nowe przygody w egzotycznej Kolumbii.

 • Kasia i Tomek powrócą?

  Są plany na wznowienie serialu. Tym razem to Ilona Łepkowska z telewizji publicznej chce przejąć scenariusz "Kasi i Tomka". Czy to dobry pomysł?

 • "Stumptown", "Prodigal Son", "Evil". Jakie nowości zadebiutują jesienią?

  Maj to bardzo ekscytujący okres w życiu każdego fana seriali. Amerykańskie stacje ogólnodostępne (ABC, CBS, FOX, CW, NBC) ogłosiły właśnie, jakie nowości serialowe zadebiutują w jesiennej ramówce oraz wznowiły i anulowały różne produkcje. Jakie nowości zobaczymy jesienią? Jakie seriale powrócą na antenę? Zobaczcie!

 • Powrócą "Taniec..." i "Top Model"

  Telewizja TVN nie ma sobie równych w tworzeniu popularnych programów rozrywkowych. Stacja już planuje kolejne edycje swoich show m.in. "Tańca z gwiazdami" oraz "Top Model. Zostań modelką".