• Informacje na temat:

  show poznali

Artykuły na temat: show poznali
 • Mandaryna: Kolejne rozstanie w show-biznesie

  Poznali się na sądowym korytarzu, gdzie każde czekało na swoją rozprawę. Zaczęli rozmawiać. Wkrótce zostali znajomymi na Facebooku i... zaprzyjaźnili się. Początkowo Paweł nie wiedział, że ma do czynienia z "tą" Martą Wiśniewską ( sprawdź! ). Zorientował się, dopiero gdy przejrzał listę jej znajomych w mediach społecznościowych. Zamieszkali razem trzy lata temu. "Oboje z moim obecnym...

 • Nowy ślubny reality-show

  Kanał TVN Style przygotowuje program, w którym będzie pomagać parom w ostatnich przygotowaniach do ślubu. Trwają poszukiwania uczestników show.

 • Nie żyje uczestniczka show Polsatu "Cztery wesela"

  W programie "Cztery wesela" panny młode wzajemnie oceniają swoje przyjęcia w czterech kategoriach: suknia ślubna, miejsce i wystrój, menu oraz atmosfera wesela. Ostatecznie w każdym odcinku wygrywa jedna z nich. Ola i Arek byli kompletnym przeciwieństwem. Ona zwariowana, lubiąca eksperymentować. On - domator, spokojny i ciepły człowiek. Poznali się w Sylwestra, wesele było w stylu boho...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Romans Górniak rozgrzał polski show-biznes

  ...rodziny... Zanim zostali parą, w 1994 r. Kraśko relacjonował widzom wylot Edyty na Eurowizję. Poznali się na lotnisku w Warszawie. Piotr pytał Górniak o towarzyszące jej przed konkursem emocje, ale ona...

 • Urządzi większe show niż Doda?

  Już za nieco ponad tydzień Skwer Kościuszki w Gdyni przemieni się w scenę Sylwestrowego Rejsu Przebojów, by wyruszyć w rejs dookoła świata. Jedną z gwiazd tego wyjątkowego wieczoru będzie zwycięzca drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" Marek Kaliszuk.

 • Karol Strasburger będzie najstarszym ojcem w show-biznesie?

  ..., gdy miał 65 lat. Gabrysia, córka Krzysztofa Kowalewskiego, przyszła na świat, gdy aktor liczył sobie 63 wiosny. Strasburger byłby chyba najstarszym ojcem w show-biznesie. To nie lada wyzwanie. Wiedzą(...) kim nie czuję się bezpiecznie - wyznała. Dlatego po zaledwie trzech latach rozpadło się jej małżeństwo. Związek pary zaczął się od wspólnej pracy i przyjaźni. Poznali się w 2006 roku na weselu...

 • Agnieszka Gozdyra poprowadzi talk-show "Skandaliści"

  W sobotę, 21 lutego, o godz. 20 w Polsat News zadebiutuje talk-show "Skandaliści".

 • Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Wieśka skradła całe show! Co za kreacja!

  Zofia Zborowska (32 l.) i Andrzej Wrona (30 l.) są już po ślubie. Jednak w tym ważnym dla nich dniu nie tylko oni byli w centrum uwagi. Show skradł... piesek pary! Wieśka miała na sobie... ślubną kreację!

 • Alarm bombowy przerwał finał telewizyjnego show

  Czwartkowy finał niemieckiego telewizyjnego programu rozrywkowego "Germany's Next Topmodel" został przerwany po tym jak niezidentyfikowana kobieta zadzwoniła z pogróżkami o podłożeniu bomby. Uczestników i widownię show bezpiecznie ewakuowano.

Zdjęcia na temat: show poznali
 • Szpak i Biernat jednak są razem!
 • Małgorzata Socha
Wideo na temat: show poznali
 • Gojdź: Polski show-biznes jest trochę jak wieś

  Krzysiek Gojdź chwali otwartą i przyjacielską postawę aktorów i celebrytów poznanych podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Uważa, że w porównaniu z nimi rodzime gwiazdy bywają zbyt wyniosłe.

 • Dawid Woliński powiedział, że ma "niewyjściową twarz"! Teraz wraca w nowym show

  Marta Siwak brała kiedyś udział w programie "Top Model". Niestety, Dawid Woliński nie poznał się na jej wdziękach. Surowy projektant powiedział jej nawet, że ma "niewyjściową twarz". Teraz Siwak powraca w nowym programie TVN. Modelka będzie tym razem... szukała męża! Jaki facet będzie dla niej idealny? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Łukasz Jemioł o Hannie Lis: Trzeba ją ratować

  Projektant twierdzi, że udział w programie „Azja Express” umocnił jego przyjaźń z Hanną Lis. Dzięki ekstremalnym warunkom lepiej poznali swoje słabości i emocje. Łukasz Jemioł widział już pierwszy odcinek i uważa, że reality show TVN ogląda się jak najlepszej klasy film przygodowy.