• Informacje na temat:

  show project

Artykuły na temat: show project
 • Mieszkający na stałe w Edynburgu Kuba jest najbardziej bezwzględnym uczestnikiem TVN-owskiego show. Pewny siebie, bezczelny i gruboskórny. Nie cofnie się przed niczym, by tylko osiągnąć swój cel. Na koncie ma już kilka sukcesów. Jest laureatem konkursu OFF Fashion, dzięki któremu rozpoczął naukę na największej skandynawskiej uczelni - TEKO w Danii. Po dwóch latach przeniósł się do Edynburga...

 • Marcin Tyszka w "Project Runway"

  Przed nami druga edycja "Project Runway". Do jury talent show dla projektantów dołączył Marcin Tyszka, człowiek, który modę po prostu kocha.

 • Maciej Sieradzky z "Project Runway" wystąpi w serialu?

  Ulubieniec widzów Maciej Sieradzky - początkujący projektant z show TVN "Project Runway" - zapytany o to, co robiłby, gdyby jego ścieżka kariery potoczyła się inaczej, odpowiedział bez namysłu: "Byłbym aktorem"!

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  4 marca TVN wyemitował premierowy odcinek drugiego sezonu "Project Runaway". Show, w którym do walki o zwycięstwo przystąpiło 14 ambitnych projektantów z całej Polski, oglądać można w każdą środę o godz. 21.30.

 • Piotr Czajczyński (22 l.) wzbudza największe emocje w programie "Project Runway", głównie za sprawą swojej kobiecej fizyczności.

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?

 • Joanna Przetakiewicz ma swoją faworytkę w "Project Runway"

  Joanna Przetakiewicz (46 l.), jurorka polskiej edycji "Project Runway", wierzy, że program o młodych projektantach wniesie świeżość do polskiej mody i dzięki niemu powróci dobra polska tradycja projektowania. Jej faworytką do wygranej jest...

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Kto okaże się zwycięzcą II edycji programu "Project Runway"? Trzy osoby walczą o miano najlepszego projektanta, 100 tysięcy złotych oraz sesję własnej kolekcji w magazynie "Elle". W środę, 27 maja, na antenie TVN jurorzy wraz z gościem specjalnym - światowej sławy topmodelką - Karoliną Kurkovą, ogłoszą werdykt.

 • Małgorzata Rozenek doprowadziła Anję Rubik do szału!

  Anja Rubik długo nie zapomni wizyty "perfekcyjnej" na planie show "Project Runway"!

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

Zdjęcia na temat: show project
Wideo na temat: show project
 • Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda jej dzień

  Małgorzata Rozenek rozpoczyna promocję swojego programu "Project Lady". Z tej okazji z kamerą wybrała się m.in. na zakupy, pogaduszki z przyjaciółkami, do klubu fitness, w którym pojawia się trzy razy w tygodniu, oraz na plan nowego show. "Organizacja czasu jest niezwykle ważna. Trzeba wybierać rzeczy istotne, mało spać i szybko chodzić" - powiedziała, przyznając, że jak dotąd, nie udało jej się

 • Maryla Rodowicz w kusej mini w "Dzień dobry TVN"

  Maryla Rodowicz była ostatnio gościem specjalnym w programie "Project Runway". Na kanapie "Dzień dobry TVN" piosenkarka zdradziła jednak, że gdy poinformowano ją, iż w show będzie musiała pokazać co nieco, wpadła w popłoch i chciała się wycofać. Co ciekawe, w studiu śniadaniówki 70-latka pojawiła się w... kusej mini! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Anja Rubik przeprasza za swoją wadę wymowy!

  Modelka poprowadzi niebawem nowe show TVN "Project Runway". W mediach zaczęły się pojawiać jednak informacje, że wybór Anji jest dość zaskakujący, gdyż dziewczyna ma dość poważną wadę wymowy, sepleni i przez to może być niezrozumiała dla widzów. Pojawiły się plotki, że producenci kazali jej zapisać się na lekcje dykcji. Rubik udała się więc do "Dzień Dobry TVN", aby zdementować te nieprawdziwe