• Informacje na temat:

  show przegrywa

Artykuły na temat: show przegrywa
 • Rozenek przegrywa z Polsatem! Znudziła się?

  Według najnowszych danych trzeci sezon "Perfekcyjnej pani domu" po trzech odcinkach gromadzi średnio 1,11 mln widzów. Stacja w paśmie emisji reality-show zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym, przegrywając z Polsatem, który w tym czasie emituje filmy fabularne - podają Wirtualnemedia. Dla TVN-u to poważny powód do niepokoju, dla Małgorzaty jeszcze większy. Wszak od zawsze to sympatia...

 • "Mali Giganci": Aneta Todorczuk-Perchuć odpiera zarzuty

  - Dzieci są poddawane testom i ocenie już od najmłodszych lat - odpowiada Aneta Todorczuk-Perchuć na zarzuty krytyków show "Mali Giganci". Wie bowiem z własnego doświadczenia, jak ważna jest umiejętność przyjmowania porażek.

 • Urbańska nie umie przegrywać

  Natasza nie zaśpiewała podczas koncertu pożegnalnego, nie pojawiła się także na imprezie w klubie Maska, która odbyła się po zakończeniu show. Nie zdobyła się nawet na gratulacje dla Agnieszki Włodarczyk. Artystka przygotowała się najwyraźniej na zwycięstwo - zawsze otrzymywała bardzo wysokie noty od jurorów. W finale również otrzymała od nich większą liczbę punktów. Nie mogła zrozumieć, dlaczego...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Karolak nie chciał u siebie żony Adamczyka

  Kate Rozz (35 l.) próbuje zrobić karierę w polskim show-biznesie. Choć znany mąż stara się pomóc jak tylko może, celebrytka wciąż przegrywa z rodzimymi gwiazdkami.

 • Pazura przegrywa z "Milionerami"

  Teleturniej "Strzał w 10" miał być mocną odpowiedzią Polsatu na "Milionerów" TVN-u. Niestety, program prowadzony przez Cezarego Pazurę, cieszy się dwukrotnie mniejszą popularnością od show, którego gospodarzem jest Hubert Urbański.

 • Kuba Wojewódzki nie oszczędził również Piróga!

  Wywiad Kuby Wojewódzkiego (52 l.) odbił się szerokim echem w show-biznesie. I trudno się dziwić, bo ciężko znaleźć osobę, której w tym wywiadzie nie obraził...

 • "Jezus w talk show"

  No Man to duet, który tworzą: Steven Wilson, znany z dokonań formacji Porcupine Tree, i Tim Bowness. Muzyka grupy to niezwykła kombinacja dźwięków inspirowanych jazzem, klasyką oraz eksperymentalnym popem. Zespół wydał właśnie swój pierwszy po czteroletniej przerwie album zatytułowany “Returning Jesus”. Z tej właśnie okazji z Timem i Stevenem o rocku progresywnym, współpracy z Robertem Frippem i pojawieniu się na Ziemi Jezusa, rozmawiał Konrad Sikora.

 • "Wszystko przed nami" to klapa?

  Nowy serial Ilony Łepkowskiej ogląda jedynie 1,5 mln widzów. Stacja TVP 1 przegrywa w czasie nadawania telenoweli ze swoimi głównymi konkurentami.

 • "The Voice Of Poland" wygrywa z "X Factor", ale przegrywa z Ligą Mistrzów

  Finał czwartej edycji programu "The Voice Of Poland" obejrzało 1,97 mln Polaków, dzięki czemu show TVP wyprzedził "X Factor".

Wideo na temat: show przegrywa
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...