• Informacje na temat:

  show przyciągnęło

Artykuły na temat: show przyciągnęło
 • "Na noże": Czy Joanna Jarmołowicz przeżyje w Azji za dolara dziennie?

  Joanna Jarmołowicz, czyli Zuza Gładysz z "Na noże", wkrótce wyruszy w podróż swojego życia. Jako uczestniczka 2. edycji show "Azja Express" nie będzie jednak mogła mieszkać w luksusowych hotelach czy wylegiwać się na rajskich plażach...

 • "Taniec z gwiazdami": Więcej widzów

  Prawie 3,7 mln widzów oglądało ćwierćfinałowy odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Szansę na zwycięstwo w show mają już tylko trzy pary.

 • Bartosz Węglarczyk chwali się młodym przyjacielem! "Połączyły nas towarzyskie rzeczy"

  ...międzyludzkich. Bartek udowadniał, że kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat nie ma żadnego znaczenia. Dowodem na to jest jego show-biznesowa przyjaźń z synem Królikowskich. Okazuje się bowiem, że 27-letni(...) dogadujemy" - wyjaśnił w "Dzień Dobry TVN" młody Królikowski. Później Antek doprecyzował, co dokładnie tak ich do siebie przyciągnęło!  "Mogę nazywać Bartka swoim przyjacielem. Łączą nas wspólne...

 • "Taniec z Gwiazdami" znów słabo

  Myliłby się ten, kto sądziłby, że ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyczyni się do znaczącego wzrostu oglądalności show Polsatu. Mimo że na parkiecie pozostały jedynie trzy pary, ich występy niewiele osób chce śledzić.

 • Gwiazdy na otwarciu "Klubu Komediowego Chłodna"

  Rutkowski, czyli jogin Darek z "Ja to mam szczęście!". Premiera jego najnowszego show "Tańczący z myślami" zainaugurowała w poniedziałek działalność klubu na ulicy Chłodnej 25. O nowym miejscu na klubowej mapie Warszawy mówiło się już od dawna. Nic więc dziwnego, że otwarcie "Klubu Komediowego Chłodna" przyciągnęło uwagę miłośników gatunku zwanego one-man show i talentu Rafała Rutkowskiego. Wśród...

 • "50 twarzy Greya": Dakota Johnson namawia mamę do obejrzenia filmu

  W zapowiedzi nowego odcinka "Saturday Night Live" Dakota Johnson wspólnie z Taranem Killamem błagają mamę aktorki o obejrzenie "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Gwiazda erotycznego przeboju będzie gospodynią najbliższej odsłony kultowego telewizyjnego show.

 • Dotyk Stevena Spielberga

  ..., że "Wrogie niebo" jest porównywane z "The Walking Dead" i "Gośćmi" - powiedział. Spojrzenie mistrza Co najbardziej przyciągnęło Wyle’a do serialu? Oczywiście nazwisko producenta, którym jest Steven(...) jedynie z nadawanymi w tym samym paśmie TVN-owskimi serialami W-11  i "Na Wspólnej" oraz tanecznym talent show "You Can Dance". Średnia oglądalność produkcji wyniosła 2,41 miliona widzów. Niestety w USA...

 • "Taniec z Gwiazdami": Maserak i Kochanek walczą o Pogrebińską

  Już 15 maja półfinał "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Z pozostałych w programie trzech par pożegnamy się z jedną, która zgromadzi najmniej głosów widzów i otrzyma najsłabsze oceny od jury.

 • "Taniec z Gwiazdami": Bo do tańca trzeba trojga?

  W półfinale "Tańca z Gwiazdami", po raz pierwszy w historii programu, gwieździe i jej partnerowi w jednym z występów towarzyszył będzie dodatkowy tancerz.

 • "Taniec z gwiazdami": Spory spadek

  Nieco ponad 3,5 mln widzów oglądało ostatni odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". To zdecydowanie mniej niż w wypadku dwóch poprzednich odsłon programu.