• Informacje na temat:

  show przypominające

Artykuły na temat: show przypominające
 • Beckhamowie obchodzą 17. rocznicę ślubu!

  Zarówno Victoria, jak i David, zanim jeszcze wzięli ślub byli osobami znanymi. Jak wielu innym show-biznesowym parom, im także nie wróżono zbyt długiej wspólnej przyszłości. Nie jest tajemnicą bowiem(...) oni cały czas są wpatrzeni w siebie jak w obrazek. Dziś, 4 lipca, Beckhamowie obchodzą 17. rocznicę ślubu. Z tej okazji oboje opublikowali na Instagramie zdjęcie przypominające o tym ważnym...

 • TVN szykuje na jesień nowy program, który ma stać się kolejnym hitem stacji. Będzie to show opierające się na tańcu, jednak przypominające program "Idol".

 • Zobacz co zrobią z Liszowską!

  ...7 lipca aktorka oraz pozostali uczestnicy nowego show przygodowego TVP "Fort Boyard" (Piotr Polk, Przemysław Saleta, Justyna Steczkowska, Mariusz Pudzianowski, Conrado Moreno, Roman Polko, Ola(...) programów typu "adventure game shows" na świecie. Na rodzimym France 2 emitowany jest w porze największej oglądalności od 18 sezonów. Jak podaje producent, firma ALP, do tej pory powstało 1137 odcinków...

 • O co chodzi w "Forcie Boyard"?

  Już za trzy tygodnie rozpoczną się zdjęcia do nowego, przygodowego show TVP "Fort Boyard". O co tak naprawdę chodzi w tym programie?

 • Eris Is My Homegirl w tańcu kraba

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć "Crab This Way", nowy teledysk pochodzącej z Lublina, młodej trance / metalcore'owej formacji Eris Is My Homegirl.

 • Wacken Open Air 2001: W oczekiwaniu na Exumera

  Nikt nie ma wątpliwości, festiwal Wacken Open Air jest największą imprezą metalową na świecie. Reklamy umieszczone na plakatach z pewnością nie kłamią, co można wnosić zarówno z liczby przybyłych fanów, jak i zespołów, które w tym roku zjechały do niemieckiego miasteczka. Impreza rozpoczęła się w czwartek, 2 sierpnia, a główną gwiazdą tego dnia była amerykańska formacja W.A.S.P.

 • "Fabryka Snów" - kino nieme w Krakowie

  Najstarsza i najnowsza kinowa wersja historii o Królewnie Śnieżce, a także opowieści z Charlie Chaplinem i Polą Negri to niektóre z kilkunastu filmów, których projekcje odbędą się w ramach 14. Festiwalu Filmu Niemego w Krakowie.

 • Ani kropli krwi

  Nakręcić przejmujący film o wojnie, w którym nie ma ani kropli krwi? Rosyjskiego reżysera Aleksandra Sokurowa bardziej interesuje bowiem w "Aleksandrze" "zdeformowana psychika" rosyjskich żołnierzy w Czeczeni.

 • Powstańcy jak z amerykańskich komiksów

  Powstańcy piękni i uśmiechnięci, Niemcy jako cyborgi, a może powstanie, którego wcale nie było? "Sierpień 44 nie doczekał się swojego Tarantino" - ocenia pisarz Łukasz Orbitowski, wyjaśniający w jaki sposób popkultura podejmuje temat Powstania.

 • Raczek: głosowałbym na "Spadkobierców"

  W nocy z niedzieli na poniedziałek dowiemy się, kto w tym roku otrzyma Oscara za najlepszy film. Krytyk filmowy Tomasz Raczek ocenia dla PAP szanse nominowanych - "gdybym był jurorem na festiwalu filmowym, to głosowałbym na 'Spadkobierców'".