• Informacje na temat:

  show telewizji

Artykuły na temat: show telewizji
 • Związki polityków z serialami i telewizją

  ...przyznał wtedy, że obejrzał tylko dwa pierwsze odcinki show. Aktor i prezydent Ronald Reagan swoją karierę aktorską rozpoczął w latach 30. XX wieku. W 1937 roku, otrzymał angaż do produkcji "Miłość(...) w internecie. Filmik okazuje się hitem, a główny bohater zostaje... prezydentem. Na fali popularności serialu w 2017 roku na Ukrainie zarejestrowano partię o nazwie Sługa Narodu. Serial emitowano w telewizji...

 • Kontrowersyjne reality show w czeskiej telewizji

  Po pierwszym przebudzeniu w nowym domu przychodzi szokująca informacja. Jak współczesna, czeska rodzina odnajdzie się w okresie drugiej wojny światowej? Czeska Telewizja przygotowała reality show o czasach nazistowskiej okupacji, "Wakacje w Protektoracie".

 • Krystyna Czubówna zniknęła z telewizji. Co się z nią dzieje?!

  Uwielbiali ją telewidzowie i radiosłuchacze, ale mało kto wie, jaki temperament kryje się za jej spokojem i klasą. Jak teraz wygląda życie Krystyny Czubówny, która zniknęła tak nagle ze świata show-biznesu?

 • Pitbull rusza na podbój telewizji

  Raper i producent muzyczny Pitbull pracuje nad dwoma telewizyjnymi programami.

 • Aleksandra Domańska "na kacu" w telewizji. Film jest hitem sieci!

  Aleksandra Domańska (30 l.) pojawiła się w telewizji śniadaniowej "na kacu". Film jest hitem sieci!

 • Chelsea Handler: Mam lepsze ciało od Putina

  Gwiazda amerykańskiej telewizji, Chelsea Handler, sparodiowała słynne zdjęcie Władimira Putina z 2009 roku, na którym uchwycony został bez koszulki na koniu. Żart celebrytki został jednak ocenzurowany przez serwis Instagram.

 • Nowa para w polskim show-biznesie: Ina Sobala i Kamil Szeptycki

  ...teatrów telewizji, w których grałam. Nie mówiłam o nagrodach. Nie chciałam, żeby przewróciło się jej w głowie - wspomina. Zachęcała pociechę do aktywności fizycznej, zapisała ją do gimnazjum...

 • "Mali Giganci" rządzą w telewizji!

  Już drugi tydzień z rzędu nowy program "Mali Giganci" zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów. Tym razem show TVN obejrzało 3,69 mln widzów.

 • Romans Górniak rozgrzał polski show-biznes

  Edyta Górniak (46 l.) w ostatnim czasie widywana jest w towarzystwie Tomasza Mazurkiewicza (38 l.), byłego piłkarza Arki Gdynia, a prywatnie ojca dwóch córek. To jednak spotkanie po latach w telewizji śniadaniowej z byłym partnerem wywołało wielkie emocje, zarówno u niej, jak i u niego.

 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.

Zdjęcia na temat: show telewizji
Wideo na temat: show telewizji
 • "Siurek" Doroty Wellman w telewizji śniadaniowej!

  Agnieszka Jastrzębska pojawiła się w "Dzień dobry TVN", by zrelacjonować wizytę Doroty Wellman w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarka podekscytowana zdradziła widzom, że w show z ust Doroty padło skandalizujące słowo - siurek! "Ja jestem pod wrażeniem, z jaką swadą tam sobie poczynałaś. Ja cię znam od tej najlepszej strony" - mówiła Agnieszka. Po czym przeszła do meritum: "Ja

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Krupińska: Jeszcze takiego czegoś jak „Dance, Dance, Dance” w polskiej telewizji nie było

  w tym show i bez wahania rozpoczęła swoją taneczną przygodę. Zdradza też, że niestety ma skłonność do kontuzji.

 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.

Dyskusje na temat: show telewizji