• Informacje na temat:

  show telewizyjnej

Artykuły na temat: show telewizyjnej
 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk wystąpi w popularnym telewizyjnym show!

  Mateusz Banasiuk, czyli Radek Zieliński z „Pierwszej miłości”, dostał propozycję, by wystąpić w 6. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie był jednak pewien, czy powinien przyjąć tę ofertę... Do udziału w programie przekonała go ukochana – Magdalena Boczarska, czyli Sara Daymer z „Drugiej szansy”.

 • Alarm bombowy przerwał finał telewizyjnego show

  Czwartkowy finał niemieckiego telewizyjnego programu rozrywkowego "Germany's Next Topmodel" został przerwany po tym jak niezidentyfikowana kobieta zadzwoniła z pogróżkami o podłożeniu bomby. Uczestników i widownię show bezpiecznie ewakuowano.

 • "M jak miłość": Olga Frycz walczy o zwycięstwo w telewizyjnym show!

  Olga Frycz, czyli Ala Zduńska z "M jak miłość", wróciła niedawno z Argentyny, gdzie - razem z dwunastoma innymi gwiazdami - brała udział w zdjęciach do programu "Agent Gwiazdy 2". O tym, jak wypadła, wykonując niebezpieczne zadania, przekonamy się już 14 lutego, bo właśnie tego dnia TVN rozpocznie emisję show...

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • To musiało tak się skończyć! Ukochana Jacka Rozenka wkracza do show-biznesu

  Jacek Rozenek (49 l.) tak bardzo stracił głowę dla ukochanej, że jest już gotowy stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Tymczasem stało się to, co musiało się stać. Roksana Gąska (26 l.) wkracza do show-biznesu.

 • Nowy ślubny reality-show

  Kanał TVN Style przygotowuje program, w którym będzie pomagać parom w ostatnich przygotowaniach do ślubu. Trwają poszukiwania uczestników show.

 • Serialowe aktorki walczą o posadę w telewizyjnym show

  Ada Fijał, czyli Iga z "Barw szczęścia", i Aleksandra Szwed, czyli niezapomniana Eliza z "Rodziny zastępczej", są na najpoważniejszymi kandydatkami do roli gospodyni wiosennej edycji show telewizyjnej Dwójki "The Voice of Poland".

 • Urządzi większe show niż Doda?

  Już za nieco ponad tydzień Skwer Kościuszki w Gdyni przemieni się w scenę Sylwestrowego Rejsu Przebojów, by wyruszyć w rejs dookoła świata. Jedną z gwiazd tego wyjątkowego wieczoru będzie zwycięzca drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" Marek Kaliszuk.

 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka-Klynstra w wielkim telewizyjnym hicie!

  Emilia Komarnicka-Klynstra, czyli doktor Agata Woźnicka z "Na dobre i na złe", rok temu została mamą. Po urodzeniu syna postanowiła wyprowadzić się z Warszawy i przez pewien czas całą swoją energię poświęcać rodzinie. Dopiero niedawno zdecydowała się wrócić do pracy na pełny etat. Dlaczego przyjęła zaproszenie do udziału w 12. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Agnieszka Gozdyra poprowadzi talk-show "Skandaliści"

  W sobotę, 21 lutego, o godz. 20 w Polsat News zadebiutuje talk-show "Skandaliści".

Zdjęcia na temat: show telewizyjnej
Wideo na temat: show telewizyjnej
Dyskusje na temat: show telewizyjnej
 • Re: "rodzinka.pl": Julia Wieniawa ma nowy cel...

  znana z tego ze jest znana, celebrytka , gwiazda itp, od takich gwiazd to juz po prostu mdli, wieczorem w niemal kazdej stacji telewizyjnej tylko debilne seriale, programy o tancu z celebrytami o spiewaniu z celebrytami, jeszcze chyba nie bylo show o praniu recznym z gwiazdami, i oni maja czelnosc upominac sie o placenie abonamentu, NIGDY W ZYCIU!!!!!!!!!

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  pojawiał w śniadaniowej telewizji, styliści dopasują mu korzystniejsze kostiumy czy makijaż. Ba, podsuną nawet taki repertuar, który wzbudzi u widzów pozytywne emocje. Jednym słowem, w telewizyjnej(...) w rywalizacji gwiazd prym wiodą głównie te związane ze stacją emitującą show. - Publiczności wydaje się, że głosuje i wybiera swojego kandydata, ale w rzeczywistości decyzję podejmują właściciele

 • Re: Aktorstwo to jej jedyna miłość

  była rewelacyjna ! Często oglądam telewizję,bo siedzę w domu ze swoją chorą matką i dopiero co widziałem panią w powtórkach Czasu Honoru. Życzę pani wspaniałej telewizyjnej lub kinowej szansy bo jest pani niezwykle utalentowana i ma pani świetny głos co było słychać w piosenkach w spektaklu. Ponad to jest pani świetnie wykształcona a w naszym polskim show biznesie szukać jak na lekarstwo takich osób.