• Informacje na temat:

  show telewizyjny

Artykuły na temat: show telewizyjny
 • "Barwy szczęścia": Justin i Patryk będą mieli własne reality show! Zostaną producentami!

  Justin (Jasper Sołtysiewicz) zaproponuje Patrykowi (Konrad Skolimowski), by zajęli się produkcją programów telewizyjnych. Wpadnie na pomysł nowego reality show, który – jak się okaże – bardzo zainteresuje... Umińską (Monika Dryl).

 • Alarm bombowy przerwał finał telewizyjnego show

  Czwartkowy finał niemieckiego telewizyjnego programu rozrywkowego "Germany's Next Topmodel" został przerwany po tym jak niezidentyfikowana kobieta zadzwoniła z pogróżkami o podłożeniu bomby. Uczestników i widownię show bezpiecznie ewakuowano.

 • Marta Wierzbicka i Zofia Zborowska: To koniec przyjaźni?! Poszło o program telewizyjny

  ...udziale w programie TVN-u, a u jej boku można zaobserwować jednak brak Zofii. Widzowie z wypiekami na twarzy czekają na pierwszy odcinek nowej edycji show, ale tu pojawia się zaskoczenie. W parze z Wierzbicką wystąpi jej koleżanka Oliwia Cabaj, która do tej pory nie miała nic wspólnego ze światem show-biznesu. Dlaczego Marta wybrała nieoswojoną z kamerą Oliwkę, a nie poprosiła o wspólną zabawę...

 • Nowy ślubny reality-show

  Kanał TVN Style przygotowuje program, w którym będzie pomagać parom w ostatnich przygotowaniach do ślubu. Trwają poszukiwania uczestników show.

 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk wystąpi w popularnym telewizyjnym show!

  Mateusz Banasiuk, czyli Radek Zieliński z „Pierwszej miłości”, dostał propozycję, by wystąpić w 6. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie był jednak pewien, czy powinien przyjąć tę ofertę... Do udziału w programie przekonała go ukochana – Magdalena Boczarska, czyli Sara Daymer z „Drugiej szansy”.

 • Urządzi większe show niż Doda?

  Już za nieco ponad tydzień Skwer Kościuszki w Gdyni przemieni się w scenę Sylwestrowego Rejsu Przebojów, by wyruszyć w rejs dookoła świata. Jedną z gwiazd tego wyjątkowego wieczoru będzie zwycięzca drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" Marek Kaliszuk.

 • "M jak miłość": Olga Frycz walczy o zwycięstwo w telewizyjnym show!

  Olga Frycz, czyli Ala Zduńska z "M jak miłość", wróciła niedawno z Argentyny, gdzie - razem z dwunastoma innymi gwiazdami - brała udział w zdjęciach do programu "Agent Gwiazdy 2". O tym, jak wypadła, wykonując niebezpieczne zadania, przekonamy się już 14 lutego, bo właśnie tego dnia TVN rozpocznie emisję show...

 • Agnieszka Gozdyra poprowadzi talk-show "Skandaliści"

  W sobotę, 21 lutego, o godz. 20 w Polsat News zadebiutuje talk-show "Skandaliści".

 • To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Teraz poznajemy kulisy

  .... Póki to im dobrze szło, nie było sensu nikogo o nic pytać. W 2003 roku dostałem telefon od Elżbiety Skrętkowskiej, która produkowała program telewizyjny "Szansa na sukces". Zapytała, czy KOMBI nie(...) wcześnie na jakieś poważne decyzje. Uwierzyłem mu i nie wracałem do tematu. Pomyślałem, że reaktywacja KOMBI ich nie interesuje i będą robić coś swojego. W Warszawie, w studiu telewizyjnym za kulisami...

 • Kontrowersyjne reality show w czeskiej telewizji

  Po pierwszym przebudzeniu w nowym domu przychodzi szokująca informacja. Jak współczesna, czeska rodzina odnajdzie się w okresie drugiej wojny światowej? Czeska Telewizja przygotowała reality show o czasach nazistowskiej okupacji, "Wakacje w Protektoracie".

Zdjęcia na temat: show telewizyjny
Wideo na temat: show telewizyjny
 • Justyna Żyła dostała swój program telewizyjny!

  Justyna Żyła nareszcie spełniła swoje największe marzenie i dostała program kulinarny, w którym będzie prezentować nam jak szybko przygotować smaczne danie. Wiemy, że będzie zapraszała do formatu też znanych przyjaciół z show-biznesu.

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • "The Cosby Show": Bill Cosby przyznał, że podawał kobietom środki odurzające!

  W zeszłym roku, amerykańskie media donosiły o rzekomych gwałtach telewizyjnego aktora, Billa Cosby’ego

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

Dyskusje na temat: show telewizyjny
 • Re: Teri Hatcher kończy 55 lat. Największa skandalistka w show-biznesie?

  Tezy są karkołomne, jakby testowali swój prywatno telewizyjny wpływ na społeczeństwo.

 • Re: "Klan": Jacek Borkowski zostanie gospodarzem popularnego show?

  A już myślałam , że Ania Sobecka - spikerka radiowa popularnej stacji lub co najmniej pan Jan Pospieszalski popularny prezenter telewizyjny.

 • Re: "Szpital": Nie wytrzymał całonocnych popijaw

  i tak wlasnie wyglada polski przemysl telewizyjny i zwiazana z nim rozrywka z byle buraka robi sie gwiazde TV niebawem pewnie zagra cos wielkoformatowego albo bedzie jurorem w jakims zajebistym show. Prawdziwe gwiazdy ksztalcone w tym kierunku musza znizyc sie do poziomu braci mroczkow aby zarobic pare groszy. kicha kicha i jeszcze raz kicha

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Ludzie zastanowcie sie co Wy piszecie wogole...prokorator , przeciez ten program to zwykly show telewizyjny a nie jakis profesjonalny konkurs. Chyba zapominacie ze wiekszosc ludzi ktora to oglada nie wysyla smsow bo uwaza ze dana para wykonala najlepiej wszystkie kroki...ja sie nie znam na tancu dlatego ocenialam przwz zachowanie danej oceny saympatie itp zastanowcie sie i nie robcie posmiewiska