• Informacje na temat:

  show tzg

Artykuły na temat: show tzg
 • Agnieszka Kaczorowska chce wrócić do "TzG"!

  Agnieszka Kaczorowska (24 l.) żałuje, że odeszła z tanecznego show?

 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

 • Agnieszka Kaczorowska stawia warunki producentom "TzG"?

  Dało się odczuć nieobecność tancerki Agnieszki Kaczorowskiej (24 l.) w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Bowiem gdy uczestniczyła w tym tanecznym show, nie brakowało w nim intryg i namiętności. A ostatnio z ekranu po prostu wiało nudą. Kaczorowska odeszła z "Tańca z gwiazdami" na własne życzenie. Planowała święcić triumfy w międzynarodowych turniejach tanecznych. Ale jej drogi z partnerem...

 • "TzG": Zawadzka i Maserak tańczą rock'n'rolla

  W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami", obok tańców indywidualnych, widzowie zobaczą wszystkie pary w prawdziwym turnieju rock'n'rolla.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: Kto ma większe szanse w "TzG"?

  ...wywalczył ją w parze z piosenkarką Natalią Schroeder. A dobry nauczyciel to połowa wygranej. Z drugiej znów strony Jarosław Kret kilka lat temu brał udział w show "Gwiazdy tańczą na lodzie", więc ma...

 • "TzG": Ewa Kasprzyk trenuje z Janem Klimentem

  Gwiazdy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpoczęły treningi. Zobaczcie, jak na ponad 2 tygodnie przed startem show prezentuje się aktorka Ewa Kasprzyk i jej taneczny partner Jan Kliment.

 • Będzie kolejna edycja "TzG" z Rozenek!

  Dobra wiadomość dla fanów "Tańca z Gwiazdami": TVN zdecydowało się wznowić najpopularniejsze polskie show!

 • "TzG": Tatiana Okupnik trenuje bez muzyki

  Co prawda do startu trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami" pozostało jeszcze ponad tydzień, ale niektóre pary mogą już pokazać, że i sporo się nauczyły. Należą do nich Tatania Okupnik i jej parter Tomek Barański.

 • Kuszewski faworytem "TzG"?

  ...już na przełomie maja i czerwca. "Dlatego po tych kilku miesiącach odetchnąłem" - śmiał się Kuszewski w programie. I od razu wziął się... do podrywania innych kobiet! W ostatnim odcinku "TzG" (13 listopada) po odtańczeniu quick stepa oświadczył się swojej partnerce z parkietu, Annie Głogowskiej. Trzeba przyznać, że Kacper wie, co to show... Czy to wystarczy, by pokonać Weronikę Marczuk i Bilguuna...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

Zdjęcia na temat: show tzg
Wideo na temat: show tzg
 • "Taniec z Gwiazdami": Odcinek 2.

  Najnowsza edycja programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać! Chociaż za nami dopiero dwa odcinki show, to już wydarzyło się naprawdę sporo. Najpierw jako pierwsza swoją przygodę z "TzG" zakończyła Reni Jusis, a teraz - decyzją widzów z programem pożegnał się Rafał Szatan. Zarówno on, jak i jego żona Barbara Kurdej-Szatan, przeżyli niemały szok. Zobaczcie sami!

Dyskusje na temat: show tzg