• Informacje na temat:

  show wojewódzkiego

Artykuły na temat: show wojewódzkiego
 • Dzieci Ani Przybylskiej u Wojewódzkiego!

  Kuba Wojewódzki pochwalił się ostatnio na Instagramie niezwykłymi gośćmi swojego show w TVN.

 • Wojewódzki do Komorowskiego: Pytanie za 100 zł

  W czym Andrzej Duda jest lepszy od Bronisława Komorowskiego - takie pytanie za 100 zł zadał Kuba Wojewódzki swojemu gościowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Lepiej jeździ na nartach - odpowiedział prezydent.

 • Andrzej Piaseczny wspomina Anię Przybylską w show Wojewódzkiego!

  ...emocje. W programie Kuby Wojewódzkiego, który też przyjaźnił się z Przybylską, wspomniał o wspólnej grze na planie i podkreślił, jak wyjątkową osobą była Przybylska... Wojewódzki:  Ty grałeś przecież...

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Kuba Wojewódzki znika z anteny?! Padła konkretna data!

  Dni Kuby Wojewódzkiego (55 l.) w stacji TVN są policzone? Wszystko na to wskazuje...

 • Prokop zdetronizuje Wojewódzkiego?

  Krążą plotki, że na wiosnę Marcin Prokop poprowadzi nowy autorski program. W związku z tym powody do niepokoju ma podobno dotychczasowy król stacji, Kuba Wojewódzki.

 • Anna Mucha potwierdziła tym związek z Kubą Wojewódzkim?! Pokazała zdjęcie!

  Co łączy Annę Muchę (39 l.) i Kubę Wojewódzkiego (56 l.)? O byłych kochankach od pewnego czasu znów jest głośno. Niektórzy podejrzewają, że aktorkę i showmana ponownie połączyło płomienne uczucie. Inni natomiast nie dowierzają, że Mucha i Wojewódzki mogliby do siebie wrócić i doszukują się w nagłym zacieśnieniu ich więzi drugiego dna.

 • "Mali Giganci": Kto zaskoczy Wojewódzkiego?

  Agnieszka Chylińska ponownie w jednym jury z Kuba Wojewódzkim! W najbliższą sobotę,7 marca, na antenie TVN, zadebiutują "Mali Giganci".

 • Kuba Wojewódzki oświadczył się Renacie?!

  Samozwańczy król TVN-u nigdy nie uchodził za statecznego mężczyznę. Przed Renulką w życiu Kuby było wiele kobiet, które gościły u jego boku raz dłużej, a raz krócej. Modelka jednak widocznie należy do grona szczęśliwych wybranek, które zagrzały to miejsce na dłużej, a nie wiadomo, czy Renata nie okaże się tą jedyną! Gościem ostatniego odcinka show Kuby Wojewódzkiego był Wojciech Szczęsny (27

 • Kuba Wojewódzki przedstawił nową Wodzinakę

  Kuba Wojewódzki ujawnił, kto będzie Wodzianką 2015! Marta Karpińska ma być gwarancją udanego sezonu show "Kuba Wojewódzki".

Zdjęcia na temat: show wojewódzkiego
Wideo na temat: show wojewódzkiego
 • Plich przestrzega przed konkubiną Wojewódzkiego

  Projektant Plich nie wypożycza kreacji gwiazdom show-biznesu. Zrezygnował z tej popularnej w świecie mody praktyki po kilku nieuczciwych działaniach ze strony celebrytek. Jedna z nich nie oddała mu sukienek pożyczonych 4 lata temu. Inna zwróciła kreację poważnie uszkodzoną.

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Stare kanapy Wojewódzkiego w garderobie Chylińskiej!

  Agnieszka Chylińska pochwaliła się swoją ogromną garderobą, w której przygotowuje się do występów w jednym z show i w której znalazły się stare kanapy z "Kuba Wojewódzki Show". Celebrytka podkreśliła, że ona i Małgosia Foremniak mają osobne pokoje, chłopcy - Marcin Prokop i Szymon Hołownia - jeden wspólny. "Trzeba czasem zgrywać gwiazdę" - śmieje się Chylińska. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

Dyskusje na temat: show wojewódzkiego
 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  TVN nadaje lepsze rzeczy od Kiepskiego ,a są to, Na Wspólnej, Kuchenne rewolucje, i show Wojewódzkiego..... żenada ! a oglądają to intelektualiści z POKO...

 • Re: "Pierwsza miłość": Żona Wojewódzkiego zaczynała w serialu!

  ci ludzie z show biznesu sa nic nie warci. najadą się tylko do lansu. Ani z nich matki, ani żony, ani ojcowie.

 • Re: Cieślak: Uczę się od Wojewódzkiego

  co widac w tv i jego programach to przeciez jest gra ,on nie moze byc do konca prawdziwy zwlaszcza w tv,ludzie to jest show biz i nic wiecej!!!!!!!!ODPIEPRZCIE SIE OD WOJEWODZKIEGO,A CI CO GO TAK

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  A propos jury show to nie cierpię wojewódzkiego, Cham nad chamy!!!

 • Re: Przypadek Wojciecha Pokory

  MÓWICIE - WYBITNY ARTYSTA ! A CÓŻ TO ZA GWIAZDA CO NIE REKLAMUJE KLEJU DO PROTEZ, NIE GOŚCI U KUBY WOJEWÓDZKIEGO ,NIE TAŃCZY Z GWIAZDAMI - BA ! - NIE ZASIADA W ŻADNYM Z JURY W KRETYŃSKICH SHOW ...?

 • Re: Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  Wojska Polskiego . 22.00 TVN24 - Szklo kontaktowe - prowadzi Grzegorz Miecugow - syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania sie pod "Apelem krakowskim" 22.30 TVN - Kuba Wojewódzki Show - syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Boguslawa Wojewódzkiego )

 • Re: "Lekarze": Aleksandra Hamkało gra u Żebrowskiego!

  pod „Apelem krakowskim” (Bruno Miecugow - admin) 22.30 TVN – Kuba Wojewódzki Show – syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora (Bogusława Wojewódzkiego - admin) Życzymy przyjemnego odbioru

 • Re: "Mroczki i Cichopki" - postrach seriali

  Nie znam ani tej Kai, a Moczków czy jakoś tak, a widzę trzeci ich raz w życiu i to na Interii.. O tej całej "amatorce" różowych jednorożców wypromowanej przez jakiś reality show, usłyszałem(...) serial od kilku ładnych lat. Jak kiedyś wieczorem siadało się po pracy i oglądało telewizję codziennie do późna, tak teraz obejrzę wiadomości, Kubę Wojewódzkiego i raz- do trzech razy na tydzień