• Informacje na temat:

  show zainteresowała

Artykuły na temat: show zainteresowała
 • Justyna Żyła na dobre wkracza do show-biznesu. Dostała swój program. Tak go promuje

  ..., że mąż rzekomo nie interesuje się dziećmi i że ma kochankę.  Tak zainteresowała sobą opinie publiczną, że zaczęła dostawać propozycje wywiadów, a nawet wylądowała na okładce "Playboya".  Szum wokół swojej osoby chyba spodobał się Justynie, bowiem coraz głębiej zaczęła wchodzić w świat show-biznesu. Już nieobce są jej salony i celebryckie "ścianki". A to nie wszystko!  Żyła dostała też własny...

 • Nowy ślubny reality-show

  Kanał TVN Style przygotowuje program, w którym będzie pomagać parom w ostatnich przygotowaniach do ślubu. Trwają poszukiwania uczestników show.

 • Wylał się na nie hejt! Znienawidzone gwiazdy show-biznesu?

  Internauci nie szczędzą słów na prawie każdy temat. Hejt wylewa się w mediach społecznościowych na wiele osób. Z niepochlebnymi komentarzami często spotykają się m.in. Anna Wendzikowska, Monika Zamachowska, Laura Samojłowicz, czy Agnieszka Włodarczyk.

 • "The Voice Kids" w Polsce? TVP nie jest zainteresowana

  Producent Rinke Rooyens ujawnił w TOK FM, że próbował namówić TVP na stworzenie polskiej wersji popularnego talent-show "The Voice Kids". Rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki stwierdza, że stacja nie jest zainteresowana formatem.

 • "Barwy szczęścia": Justin i Patryk będą mieli własne reality show! Zostaną producentami!

  Justin (Jasper Sołtysiewicz) zaproponuje Patrykowi (Konrad Skolimowski), by zajęli się produkcją programów telewizyjnych. Wpadnie na pomysł nowego reality show, który – jak się okaże – bardzo zainteresuje... Umińską (Monika Dryl).

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Julia Wieniawa ma dość! Choroba i show-biznes nie dają jej spokoju

  ...narzekać. Jednak nie jest do końca zadowolona ze swojego obecnego życia. Aktorka ma dość show-biznesu i sławy. Męczy ją też obecność w social mediach, dzięki którym zarabia krocie.  "Nie ukrywam, że mam lekki przesyt mediami społecznościowymi, komercją i show-biznesem. Czuję potrzebę, by się trochę odciąć. (..) Dlatego 90 proc. czasu poświęcam na pracę, a tylko 10 proc. na Instagram...

 • "Rolnik szuka żony": Znamy wygląd uczestniczki show!

  Prowadząca program "Rolnik szuka żony", Marta Manowska, ujawniła w programie "Świat się kręci", że wśród uczestników drugiej edycji show znajdzie się kobieta. Wiemy już, że ma na imie Ania, posiada bardzo długie włosy oraz obdarzona jest widocznym, ciepłym uśmiechem. "Jest ładną i silną kobietą" - mówi Manowska.

 • "Klan": Jacek Borkowski zostanie gospodarzem popularnego show?

  ...nawet kilkanaście odcinków show z jego udziałem, ale niespodziewanie podjęto decyzję o wycofaniu ich z emisji, choć bardzo podobały się kierownictwu stacji. Prowadzącym teleturniej został Robert Janowski... Producenci show nie zapomnieli jednak o Jacku Borkowskim i kiedy na początku 2001 roku Robert poważnie zachorował, właśnie jego - aktora związanego wtedy od 4 lat z serialem "Klan" - poprosili...

 • ABBA w Polsce: Prowizoryczne schody i wielki show

  Dziś byłby to jeden z wielu koncertów. Wtedy było to wydarzenie, jakie w Polsce zdarza się raz na kilka lub kilkanaście lat. 13 listopada 1976 roku szwedzka grupa ABBA przyjechała do Polski i nagrała program "ABBA w Studio 2".

Zdjęcia na temat: show zainteresowała
 • Isis Gee
Wideo na temat: show zainteresowała
 • Piotr Zelt z ukochaną żalą się na ciężkie życie w show-biznesie!

  iotr Zelt i Katarzyna Krawczyk opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak wyglądały początki ich znajomości. Jak radzą sobie z zainteresowaniem mediów? "Nigdy specjalnie nie zabiegałem o popularność w kolorowych pisemkach" - wyznał aktor. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Córka wspomina Leszczyńskiego: Szkoda, że tak mało...

  stawia obecnie pierwsze kroki na scenie muzycznej jako wokalistka. Z tego powodu chciałaby zaistnieć w show-biznesie.

 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...