• Informacje na temat:

  show zapłaciła

Artykuły na temat: show zapłaciła
 • Ilona Felicjańska zapłaciła fortunę za odwyk we Włoszech!

  Ilona Felicjańska (45 l.) w polskim show biznesie istnieje dzięki chorobie alkoholowej. Sukcesywnie wykorzystuje ten temat, aby wrócić na pierwsze strony gazet. Na początku roku wyjechała z Paulem Montaną na odwyk do Włoch. Udało nam się dowiedzieć, ile zapłacili! Kwota powala z nóg!

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Beata Kozidrak: Ile zapłaciła za wolność?

  ...ujawni płyta.  Nazwę Bajm dostanie ona, on miliony Środowisko show-biznesu jest zadziwione faktem, że wokalistce udało się tak szybko przeprowadzić rozwód. Gwiazdę i jej męża łączyły bowiem bardzo...

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

 • Monika Mariotti znika z show-biznesu. Przez pracę w ogóle nie widywała bliskich!

  Monika Mariotti (40 l.) za sukces zawodowy zapłaciła wysoką cenę. Ze względu na liczne obowiązki zawodowe zaniedbała kontakty z rodziną i przyjaciółmi. Postanowiła więc nie tylko wycofać się z show-biznesu, ale i w ogóle wyprowadzić z Warszawy.

 • Walka o grube miliony, czyli artyści kłócą się o kasę

  Konflikty na linii wytwórnia - artysta są w show-biznesie na porządku dziennym. Najczęstszym powodem sporów są pieniądze. A gdy mówimy o dużych nazwiskach, to w grę wchodzą grube miliony.

 • Małgorzata Socha nie zapłaciła za parking!

  Aktorka od lat świetnie radzi sobie w show-biznesie, co przekłada się na zyski. Nie jest tajemnicą, że należy do jednych z najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Tym bardziej może dziwić sytuacja, którą opisuje "Super Express". Okazuje się, że Małgorzata Socha wymigała się od zapłaty... 5 złotych na parking! Na dodatek w sprytny i cwany sposób! "Ustawia się za innym wyjeżdżającym...

 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

 • Popek zapłacił 65 tys. złotych w gotówce podatku

  Artysta zmuszony był zapłacić aż 65 tys. złotych podatku. Na filmie, który wrzucił na swój Instagram, nie kryje, że jest to dla niego kwota niezrozumiała i nie wie, dlaczego wyliczono mu tak duży podatek. "Dzisiaj mam słaby dzień, jestem przed urzędem i muszę zapłacić 65 tys. złotych. A myślałem, że załatwimy show-biznes, wódę i koks. Show-biznes, wódę i koks ogarnąłem, ale coś mi się wydaje...

 • Lady Gaga rewanżuje się za wcześniejszy pozew o plagiat

  Na 1,4 miliona dolarów Lady Gaga wyceniła straty, jakie poniosła w trakcie procesu o rzekomy plagiat utworu "Judas".

Wideo na temat: show zapłaciła