• Informacje na temat:

  show zatytułowany

Artykuły na temat: show zatytułowany
 • "Walka chórów" - nowe show TVP

  II edycja show "Gwiazdy tańczą na lodzie" dobiegła końca i szefostwo TVP nie planuje na szczęście następnych. Trzeba było jednak wymyślić program, który zajmie miejsce marnej podróby "Tańca(...) jesienią na antenę TVP 2 zawita program zatytułowany "Walka chórów", polegający na rywalizacji co najmniej 8-osobowych chórów z całej Polski. Podobno prowadzone są już rozmowy z samym Piotrem...

 • Netflix wyprodukuje sequel "Pełnej chaty"

  Po miesiącach spekulacji - wreszcie oficjalna informacja! "Pełna chata" (Full House) wraca na mały ekran. 13-odcinkowy sequel produkcji Netflix zatytułowany będzie "Fuller House".

 • "Klan": Daniel musi zmienić... image!

  ...tego samego dnia Daniel ma się spotkać z dziennikarką, która prowadzi w telewizji talk show o kulturze. - Wysłaliśmy jej taką szczotkę pana książki do przeczytania i była zachwycona. Szalenie...

 • "Paranienormalni Tonight" od marca w TVP2

  W nowym rozrywkowym show TVP2 "Paranieormalni Tonight" znakomici komicy oraz parodyści, Igor Kwiatkowski i Robert Motyka, będą gościć gwiazdy sceny, estrady i ekranu, które postawią w humorystycznych, zaskakujących, a często także kłopotliwych sytuacjach.

 • „Blondynka”: Sławomir Zapała nigdy nie odpuszcza

  Sławomir Zapała, czyli Paweł z „Blondynki”, bardzo długo szukał dla siebie miejsca w show biznesie. W końcu wpadł na pomysł, by zostać pierwszą w dziejach muzyki rozrywkowej gwiazdą rock-polo i... odniósł oszałamiający sukces. Zanim szturmem zdobył serca Polaków, śpiewał w amerykańskich barach dla kierowców TIR-ów!

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Była supermodelka nagrywa płytę

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata - Twiggy - wraca do show-biznesu. Nie zobaczymy jej jednak na wybiegu, ale na scenie. Modelka nagrała właśnie album z romantycznymi balladami zatytułowany "Romantically Yours".

 • Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis w nowym filmie Woody'ego Allena

  Poznaliśmy gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena. W niezatytułowanym jeszcze projekcie wystąpią Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis - poinformował serwis Deadline.

 • Apel twórcy "Breaking Bad": Przestańcie rzucać pizzę!

  Twórca serialu "Breaking Bad", Vince Gilligan, zaapelował do fanów show, aby przestali wrzucać pizzę na dach domu Waltera White'a. Miłośnicy produkcji stacji AMC, nawiązując do jednego z wątków serialu, zakłócają bowiem codzienne życie właścicielki posesji.

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

Wideo na temat: show zatytułowany
 • "Castle": Ryan, Esposito i "Get Lucky"

  Pamiętacie odcinek serialu "Castle" zatytułowany "Habeus Corpse"? Wtedy jeden z najsympatyczniejszych policyjnych duetów, czyli Kevin Ryan (Seamus Dever) i Javier Esposito (Jon Huertas) wzięli udział w fikcyjnym talent show? Rob Hanning, producent serialu i scenarzysta tego odcinka, zamieścił w serwisie YouTube nagranie z próby. Jedno jest pewnie - Ryan i Esposito wymiatają na scenie! Na filmiku