• Informacje na temat:

  show zmierzy

Artykuły na temat: show zmierzy
 • Justyna Żyła będzie musiała jeszcze raz zmierzyć się ze swoim koszmarem!

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" Justyna Żyła zapamięta do końca życia. Tak wielkiej fali krytyki i hejtu raczej się nie spodziewała. W połowie maja będzie musiała się raz jeszcze zmierzyć z tym koszmarem...

 • Kierowca programu "Top Gear" zmierzy się z Therese Johaug

  Legendarny kierowca testowy brytyjskiego programu BBC "Top Gear" Stig zmierzy się z norweską sztafetą, w skład której wejdą: biegaczka narciarska Therese Johaug, skoczek Rune Velta, biathlonista Emil Hegle Svendsen i snowboardzista Terje Hakonsen.

 • Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami

  ...się wspólnego potomka. Syn Michał ma dziś 5 lat. Od tamtej pory ograniczyli show-biznesowe przyjaźnie tylko do wąskiego grona najbardziej zaufanych osób.  Zamieszkali w cichej podwarszawskiej...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Alan Andersz wraca do show-biznesu?

  ...ucieczek, czyli miejsce, w którym chętni, aby się sprawdzić, muszą się zmierzyć sami ze sobą oraz wykazać formą i sprytem, by się z niego wydostać. I to właśnie tam wylądowali uczestnicy programu...

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

 • Bycie samotną mamą to nie lada wyzwanie. Wymaga niezwykle dużo siły, poświęcenia, wytrwałości i odwagi. Z taką trudną sytuacją przyszło się zmierzyć także wielu znanym kobietom, które z różnych powodów zostały z wychowaniem dziecka same. Poznaj gwiazdy, które na co dzień mierzą się z trudami macierzyństwa w pojedynkę.

 • Duże zmiany w "The Voice Of Poland"!

  Przyszła kolej na rewolucyjne zmiany zasad - zapowiadają producenci "The Voice Of Poland" przed sobotnim (29 listopada) półfinałem show.

 • Liszowska, Herbuś i Cichopek w nowym show

  Do udziału w polskiej wersji show "Ranking the Stars" zostały zaproszone takie "gwiazdy", jak Joanna Liszowska (30 l.), Katarzyna Cichopek (26 l.) i Edyta Herbuś (27 l.) - donosi(...) zmierzy się z niezwykłymi i pięknymi gwiazdami formatu musi być odważny i przebojowy" - powiedziała Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. Radzimy dobrze się zastanowić przed wyborem gospodarza. Jest...

 • "Mali Giganci": Klika Rubika najlepsza w finale!

  W finale programu "Mali Giganci", który odbył się w sobotę, 2 maja, zmierzyły się drużyny Klika Rubika i Czaderki. Kto okazał się lepszy? Walka była zacięta, ale to podopieczni Piotra Rubika wygrali show TVN.

Zdjęcia na temat: show zmierzy