• Informacje na temat:

  show zobaczycie

Artykuły na temat: show zobaczycie
 • Joanna Liszowska wraca do show-biznesu!

  Joanna Liszowska (39 l.) została jurorką w nowym show Polsatu.

 • Urządzi większe show niż Doda?

  Już za nieco ponad tydzień Skwer Kościuszki w Gdyni przemieni się w scenę Sylwestrowego Rejsu Przebojów, by wyruszyć w rejs dookoła świata. Jedną z gwiazd tego wyjątkowego wieczoru będzie zwycięzca drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" Marek Kaliszuk.

 • "The Morning Show": Jennifer Aniston wraca na mały ekran!

  ...przedstawione w serialu mają zostać zaczerpnięte z książki Briana Steltera "Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV". W rolach głównych w "The Morning Show" wystąpią Reese Witherpoon(...) ostatnio w "Wielkich kłamstewkach". "The Morning Show" zadebiutuje jesienią tego roku. Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków. Apple TV+ złożyła zamówienie na dwie serie. Jesteś fanem...

 • "SuperSTARcie": Znamy 10 gwiazd nowego show TVP2

  W piątek, 3 października, w TVP 2 rusza nowy show, "SuperSTARcie". Wojciech Mann i wspaniałe osobowości sceny muzycznej będą w nim oceniać występy dziesięciu znanych wokalistów.

 • Edyta Górniak wyjawiła prawdę o nowym show!

  Informacja o udziale Edyty Górniak (46 l.) w nowym show TVN-u wywołała wielkie poruszenie w świecie mediów. Diwa zdecydowała się przerwać milczenie i zdradziła kilka szczegółów dotyczących nowego projektu. Wiemy, dlaczego artystka zdecydowała się na wzięcie udziału w programie i jakie wynagrodzenie otrzyma!

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

 • Natasz Urbańska "oswaja córkę z show-biznesem"!

  Świat show-biznesu jest światem nieustających zmian i ewolucji. Bardzo dobrze wie o tym Natasza Urbańska.  Doskonale zdaje też sobie sprawę, że jeśli chce się w nim osiągnąć sukces, to nie można się(...) z mediami. Dlatego mama zabrała ją teraz do telewizji. Być może w ten sposób chce ją oswajać ze światem show-biznesu, który z powodu pracy jej rodziców i tak jest już znany Kalinie. "Córka artystycznej...

 • Monika Mrozowska o "Celebrity Show!": Polisa polisą, ale...

  Udział w programie "Celebrity Show!" to dla Moniki Mrozowskiej walka z własnymi słabościami. Aktorka przyznaje, że ryzyko jest duże, jednak warto poćwiczyć przed sezonem na plaży.

 • Córka Norbiego chce do show-biznesu!

  Iga, 19-letnia córka Norbiego (46 l.) i jego pierwszej żony Julii (obecnie ma trzecią), ma chrapkę na bycie sławną.

 • "Polskie gówno": Za kulisami polskiego show-biznesu

  Rockowy riff nie przestaje grać w duszy lidera zespołu Tranzystory, Jerzego Bydgoszcza (Tymon Tymański). Jego pokręcona ekipa wraca na scenę - muzycy ruszają w trasę po Polsce, aby wypromować nową płytę. W końcu zdają sobie sprawę, że mimo hektolitrów krwi, potu i wódki, ich kariera stoi w miejscu. Wyjściem z sytuacji wydaje się być wdepnięcie w świat show-biznesu. Wściekły musical "Polskie gówno

Zdjęcia na temat: show zobaczycie
Wideo na temat: show zobaczycie
Dyskusje na temat: show zobaczycie
 • Re: Wylał się na nie hejt! Znienawidzone gwiazdy show-biznesu?

  ja proponuję wszystkie te celebrytki bojkotować wszędzie a zobaczycie jak im zwiędnie mina jak skończą się pieniążki.Wiadomo że za każde zainteresowanie nimi oglądając filmy, występy czy czytając te bzdeki które same publikują nie dając o sobie zapomnieć idą: pieniądze, buta, pogarda dla nas.Mają się za tą niby"elytą" a głupie to i puste.

 • Re: Tego małżeństwa nie uda się uratować!

  w 7 sezonie spaprane. Lucy, ktora tak walczyla o Kusego bez slowa oddaje go innej lasce. o co tu chodzi??? ogladniejcie sobie Cosby Show, od deski do deski, to zobaczycie kawal pieknego wzorca do zycia