• Informacje na temat:

  showman polsatu

Artykuły na temat: showman polsatu
 • Wiosenna ramówka Polsatu

  Żudziewicz. Zwycięzca otrzyma Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Program poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Tanecznych duetów zabrakło na wieczorze Polsatu. Z całą pewnością zbierają(...), wokalista Paweł Jasionowski, aktor Krzysztof Kwiatkowski, aktorka i wokalistka Zofia Nowakowska, piosenkarka Katarzyna Popowska, aktor Jakub Świderski i showman Sławomir Zapała. Krzysztof Kwiatkowski...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • Kuba Wojewódzki wraca do Polsatu? To dlatego zaatakował TVN w ostatnim wywiadzie?

  Jakiś czas temu media branżowe poinformowały, że na antenę Polsatu wraca kultowy "Idol". Był to jeden z pierwszych show muzycznych w tym kraju, a jego pierwsze edycje cieszyły się ogromną popularnością. W programie zaistniało kilkoro zdolnych artystów, którzy nieźle sobie radzą do dzisiaj, ale bez wątpienia to Kuba Wojewódzki zyskał na nim najwięcej. Od kilku lat 52-letni showman swoją karierę...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Koterski wyleciał z Polsatu

  ...z anteny. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, oznajmiła w "Super Expressie", że autorski program Miśka nie pojawi się na antenie we wrześniu. "Jego poczucie humoru nie trafia do wszystkich. Misiek jest showmanem, czasem nie kontroluje emocji, mieliśmy z nim trochę kłopotów. Teraz z przyczyn wychowawczych będzie musiał poczekać na swój program" - powiedziała Terentiew. Czy były...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • Kuba Wojewódzki atakuje także Agnieszkę Woźniak-Starak! Bardzo się na niej zawiódł!

  Kuba Wojewódzki (53 l.) jest teraz na ustach wszystkich, a to za sprawą wywiadu, którego udzielił niedawno. Skrytykował w nim Polaków oraz kolegów i koleżanki z branży. Najbardziej dostało się Małgorzacie Rozenek-Majdan (38 l.?), ale showman nie oszczędził także Agnieszki Woźniak-Starak (38 l.). Miał z nią przykre doświadczenia. Nie pomogła mu w potrzebnie.

 • "Celebrity Splash!": Nietypowe treningi, nieudane skoki

  Do startu nowego telewizyjnego show "Celebrity Splash!" pozostało już tylko kilka dni. Zobaczmy, jak wyglądają treningi uczestników i jak udał się skok Bilguuna Arinbaatara do wody.

 • Mamy dość Majewskiego?

  ..."Szymon Majewski Show" przegrywa z programami "Kulisy M jak miłość" i "Tomasz Lis na żywo". Czas na pożegnanie z showmanem?

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  Tradycyjnie przed niedzielnym (23 listopada) finałem bawimy się w typowanie laureata "Must Be The Music".