• Informacje na temat:

  shrek

Artykuły na temat: shrek
 • Lesz nie musi płacić mandatów

  Natalia Lesz nie ukrywa, że bez skrupułów korzysta z faktu, iż jest osobą znaną i rozpoznawalną. Ostatnio, "robiąc oczy Shreka", uniknęła mandatu.

 • Twórcy "Shreka" i "Kung Fu Pandy" połączyli siły

  Studio Paramount Animation ("Rango", "Przygody Tin Tina") oraz nominowany do Oscara Mark Osborne ("Kung Fu Panda"), przedstawiają wysokobudżetową ekranizację jednej z najukochańszych książek wszech czasów - "Małego Księcia" Antoine'a de Saint Exupéry'ego.

 • Bartosz Wierzbięta pracuje dla... komisarza Aleksa!

  Lada moment rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Aleksa". Do pracy nad dialogami kolejnych odcinków serialu producenci zaprosili... Bartosza Wierzbiętę - scenarzystę, którego słowami przemawiali z ekranów bohaterowie polskich wersji językowych "Shreka", "Kurczaka Małego", "Madagaskaru" i wielu innych kultowych filmów animowanych.

 • "Tajemnice lasu" : Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Shrek", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Królewna Śnieżka i Łowca", "Czarownica" - to tylko kilka przykładów współczesnych filmów, które kompilują lub odświeżają wątki z baśni. "Tajemnice lasu" Roba Marshalla, oparte na musicalu Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, wyróżniają się w tym potopie fantastycznych produkcji. To obraz inteligentny, wnikliwy - i przewrotny.

 • Cameron wciąż kocha Justina

  Na londyńskiej premierze trzeciej części "Shreka" Cameron Diaz (34 l.) tak gorliwie zapewniała, że między nią a piosenkarzem Justinem Timberlakiem (26 l.) istnieje już tylko przyjaźń, że wszyscy doszli do całkiem przeciwnych wniosków.

 • Mirosław Zbrojewicz śpiewa szanty

  Już ponad 160 razy Mirosław Zbrojewicz użyczał swojego głosu w filmach, animacjach i grach komputerowych. Bywał Wilkiem ze "Shreka", wrogiem Batmana i trollem z "Hobbita". Strzępił język w "Battlefield", a jako klaun-maskotka PlayStation szczerzył kły w "Twisted Metal". Teraz popularny "Grucha" dopisał do CV dubbing w przygodowym hicie "Kapitan Szablozęby i skarb piratów". W wielkim przeboju

 • Murphy zrobił test DNA

  Eddie Murphy (46 l.) musiał opuścić wczorajszą premierę "Shreka Trzeciego" w Londynie, ponieważ był wtedy w klinice w Los Angeles, aby przeprowadzić badania, które ostatecznie dowiodą, czy jest ojcem dziecka eks-Spice Girl, Melanie Brown (32 l.).

 • Czarnoksiężnik przemówi głosem Zamachowskiego

  Zbigniew Zamachowski użyczył głosu kolejnej animowanej postaci. Aktor wcielił się w postać Czarnoksiężnika, a usłyszymy go w piątek, 28 listopada, w stacji Nick Jr. w najnowszym odcinku "Bąbelkowego świata Gupików".

 • Ewa Wachowicz zganiła Agatę Młynarską!

  ...i mezoterapii. Jakiś czas temu wyznała nawet, że jej synowie byli zaszokowani, kiedy zobaczyli swoją mamę tuż po zabiegach. "Kiedy pierwszy raz przyszłam do domu po mezoterapii i wyglądałam jak Shrek...

 • Gwiazdy Polsatu w dubbingu "Królowej Śniegu 2"

  Wiemy już, że w polskim dubbingu animacji "Królowa Śniegu 2", obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę. Premierowo w Interii możecie zobaczyć, co gwiazdy Polsatu sądzą o swych bohaterach.

Zdjęcia na temat: shrek
Wideo na temat: shrek
 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

Dyskusje na temat: shrek