• Informacje na temat:

  shrek 2

Artykuły na temat: shrek 2
 • ...", "Kurczak Mały", "Mój brat niedźwiedź 2", "Charlie i fabryka czekolady", "Skok przez płot", "Pajęczyna Charlotty", "Shrek Trzeci", czy ostatnio w "Opowieściach z Narnii: Książę Kaspian". Jej głos...

 • Gwiazdy Polsatu w dubbingu "Królowej Śniegu 2"

  Wiemy już, że w polskim dubbingu animacji "Królowa Śniegu 2", obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę. Premierowo w Interii możecie zobaczyć, co gwiazdy Polsatu sądzą o swych bohaterach.

 • Hollywoodzkie gwiazdy w Warszawie

  ...mama. Antonio Banderas, który wcześniej dubbingował Kota w Butach w filmie "Shrek Forever", wyznał, że jest po uszy zakochany w swoim bohaterze. Hollywoodzkie gwiazdy okazały się niezwykle miłymi...

 • "Królowa Śniegu 2": Paulina Sykut-Jeżyna książniczką Maribel

  Znana jest już pełna obsada polskiej wersji językowej animacji "Królowa Śniegu 2" - kontynuacji przygód bohaterów jednej z najwspanialszych baśni Hansa Christiana Andersena. Obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę.

 • Gwiazdy w świecie... krasnoludków

  ..."Gnomeo i Julia", najnowsza komedia reżysera "Shreka 2", trafia właśnie na ekrany polskich kin. W czwartek odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem naszych rodzimych gwiazd, które animowanym skrzatom użyczyły swoich głosów. Para głównych bohaterów "Gnomeo i Julii" przemawia z ekranu głosami Macieja Stuhra, czyli podkomisarza Artura Banasia z "Gliny", i Nataszy Urbańskiej, czyli Sileny...

 • "Shrek" pokonał... "Shreka"

  "Shrek Trzeci" potrzebował zaledwie 12 dni, aby przekroczyć granicę 2 milionowej widowni i do wczoraj w polskich kinach obejrzało go już 2,042,356 widzów.

 • "Shrek Forever" otwiera Tribekę

  Światowa premiera filmu "Shrek Forever" odbędzie się 21 kwietnia podczas inauguracji Tribeca Film Festival.

 • "Shrek 2" atakuje!

  W środę, 10 listopada, na video i DVD (do wypożyczenia i sprzedaży) debiutuje na polskim rynku przebój "Shrek 2" . Płyty z przebojową opowieścią dostępne będą w wersjach jedno- i dwupłytowej oraz w specjalnym zestawie z filmem "Shrek 3D" .

 • Czerwcowy "Shrek 2"!

  Producenci ze studia DreamWorks ogłosili, iż film "Shrek 2", opowiadający kolejne przygody sympatycznego ogra, rezolutnego Osła i księżniczki Fiony, zadebiutuje na ekranach amerykańskich kin 18 czerwca 2004 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy sequel "Shreka" pojawi się w Europie.

 • "Shrek 2" faworytem

  "Shrek 2" przewodzi wśród tytułów mających największe szanse na tegoroczne nagrody People's Choice Awards. Listę filmów nominowanych do wyróżnień ogłoszono w piątek, 3 grudnia. "Shrek 2" ubiegać się będzie między innymi o nagrodę w kategorii "Najlepszy film". W rywalizacji o zaszczytne miano zmierzą się także obrazy "Fahrenheit 9.11" , "Iniemamocni" , "Spider-Man 2" oraz "Zakochany bez

Wideo na temat: shrek 2
 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • 2

  2

  " 2" to druga, jeszcze mroczniejsza, odsłona przerażającej wizji zrodzonej w umysłach wielokrotnie nominowanego i nagradzanego reżyserskiego duetu, Balaguero - Plaza. Duetu, który zarówno przez krytykę, jak i widzów został okrzyknięty wskrzesicielami kina grozy, do niedawna uważanego za gatunek filmowy wyeksploatowany już do granic możliwości. " 2" rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje doborowa jednostka antyterrorystyczna w celu...

Dyskusje na temat: shrek 2
 • Re: Odszedł 2 lata temu...

  Świetny aktor każda jego rola w filmie była znacząca.Psy ,Kroll,Miasto Prywatne To ja zlodziej i wiele innych.Pamiętam jak raz w wywiadzie mówił że chciałby aby nad jego mogiłą każdy powiedział ,,TO był spoko gość".