• Informacje na temat:

  shreka

Artykuły na temat: shreka
 • Lesz nie musi płacić mandatów

  Natalia Lesz nie ukrywa, że bez skrupułów korzysta z faktu, iż jest osobą znaną i rozpoznawalną. Ostatnio, "robiąc oczy Shreka", uniknęła mandatu.

 • Twórcy "Shreka" i "Kung Fu Pandy" połączyli siły

  Studio Paramount Animation ("Rango", "Przygody Tin Tina") oraz nominowany do Oscara Mark Osborne ("Kung Fu Panda"), przedstawiają wysokobudżetową ekranizację jednej z najukochańszych książek wszech czasów - "Małego Księcia" Antoine'a de Saint Exupéry'ego.

 • Bartosz Wierzbięta pracuje dla... komisarza Aleksa!

  Lada moment rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Aleksa". Do pracy nad dialogami kolejnych odcinków serialu producenci zaprosili... Bartosza Wierzbiętę - scenarzystę, którego słowami przemawiali z ekranów bohaterowie polskich wersji językowych "Shreka", "Kurczaka Małego", "Madagaskaru" i wielu innych kultowych filmów animowanych.

 • Mirosław Zbrojewicz śpiewa szanty

  Już ponad 160 razy Mirosław Zbrojewicz użyczał swojego głosu w filmach, animacjach i grach komputerowych. Bywał Wilkiem ze "Shreka", wrogiem Batmana i trollem z "Hobbita". Strzępił język w "Battlefield", a jako klaun-maskotka PlayStation szczerzył kły w "Twisted Metal". Teraz popularny "Grucha" dopisał do CV dubbing w przygodowym hicie "Kapitan Szablozęby i skarb piratów". W wielkim przeboju

 • Cameron wciąż kocha Justina

  Na londyńskiej premierze trzeciej części "Shreka" Cameron Diaz (34 l.) tak gorliwie zapewniała, że między nią a piosenkarzem Justinem Timberlakiem (26 l.) istnieje już tylko przyjaźń, że wszyscy doszli do całkiem przeciwnych wniosków.

 • "Tajemnice lasu" : Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Shrek", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Królewna Śnieżka i Łowca", "Czarownica" - to tylko kilka przykładów współczesnych filmów, które kompilują lub odświeżają wątki z baśni. "Tajemnice lasu" Roba Marshalla, oparte na musicalu Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, wyróżniają się w tym potopie fantastycznych produkcji. To obraz inteligentny, wnikliwy - i przewrotny.

 • Murphy zrobił test DNA

  Eddie Murphy (46 l.) musiał opuścić wczorajszą premierę "Shreka Trzeciego" w Londynie, ponieważ był wtedy w klinice w Los Angeles, aby przeprowadzić badania, które ostatecznie dowiodą, czy jest ojcem dziecka eks-Spice Girl, Melanie Brown (32 l.).

 • Sonia Bohosiewicz śpiewa piosenkę Niny Hagen

  Za sprawą przesympatycznych bohaterów i imponującej odsady dubbingowej, animacja "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce. Wśród sław użyczających głosów w animacji znalazła się Sonia Bohosiewicz, która w roli złej czarownicy Voldemorty zastąpiła samą Ninę Hagen.

 • Tomasz Bednarek: Oto, jaki jest naprawdę

  ...nie na deskach teatru czy w serialach, a w studiu radiowym. Jest prawdziwym mistrzem dubbingu. Stworzył niezliczoną ilość ról w filmach animowanych. Jego głosem mówi chociażby Ciastek ze "Shreka...

 • Celebryci śpiewają "Hymn krasnali"

  Kiedy mistrz olimpijski Tomasz Majewski pręży muskuły, Wojciech Mann chwyta za chochlę, Antek Królikowski żartuje, a Czesław Mozil rymuje, to widzom w kinach od razu robi się weselej. A gdy tę karetę krasnoludzkich pancernych ciągnie trójka dubbingowych amigos, w osobach Tomasza Borkowskiego, Łukasza Nowickiego i Jarosława Boberka, to już w ogóle nie ma smoka we wsi!

Zdjęcia na temat: shreka
Dyskusje na temat: shreka