• Informacje na temat:

  siatkówka

Artykuły na temat: siatkówka
 • Historia Jolanty Molendy (53 l.) wstrząsnęła siatkarskim światem. Była zawodniczka polskiej reprezentacji w siatkówce jeszcze do niedawna była bezdomna. Popadła w problemy alkoholowe. Po materiale "Faktów" TVN na pomoc przybyły koleżanki z drużyny.

 • Siatkarska lista przebojów. Piosenki z meczów siatkówki

  Te piosenki już na zawsze będą kojarzyć się z triumfem naszych siatkarzy na Mistrzostwach Świata.

 • Boisko do siatkówki w... salonie Boskich

  W "rodzince.pl" wszystko jest możliwe! Nawet to, że salon Boskich zamieni się w... boisko do siatkówki, na którym Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacperek (Mateusz Pawłowski) rozegrają emocjonujący mecz z mistrzem Mariuszem Wlazłym!

 • Od tancerzy lepsi siatkarze

  Nieco ponad 3 mln widzów oglądało trzeci odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Hitem weekendu był zgodnie z oczekiwaniami finał mistrzostw świata w siatkówce, który przyciągnął przed ekrany prawie 6 mln osób.

 • Jolanta Molenda (+53 l.), była zawodniczka polskiej reprezentacji w siatkówce, o której losie niedawno pisały media, niespodziewanie zmarła...

 • Polskie gwiazdy gratulują siatkarzom

  Niedzielne (21 września) zwycięstwo polskich siatkarzy w finale mistrzostw świata nie pozostało bez echa w muzycznym show-biznesie - choć nie wszyscy mogli sobie pozwolić na obejrzenie spotkania.

 • Jolanta Molenda (53 l.), była zawodniczka polskiej reprezentacji w siatkówce, dzięki wsparciu koleżanek z drużyny powoli wychodzi na prostą.

 • "Mam talent" odjeżdża konkurencji

  "Mam talent" wyraźnie odjeżdża konkurencyjnemu "The Voice Of Poland". Pomiędzy nimi plasuje się "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Wątpliwości

  Klinika HankMed ma zapewnić opiekę medyczną podczas turnieju siatkówki. Tymczasem Divya nie potrafi ukryć swojej zazdrości, gdy Rafa ma pozować do zdjęć...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Zdjęcia na temat: siatkówka
Wideo na temat: siatkówka
 • Mały Rycerz na meczu siatkówki

  Piosenka "W stepie szerokim" na stałe zagościła w naszej kulturze. Kilka lat temu zakochali się w niej kibice siatkówki. Teraz, gdy tylko trzeba wesprzeć naszą drużynę narodową, natychmiast słychać: „Pieśń o Małym Rycerzu”

 • Nieznana córka Zygmunta Chajzera

  Zygmunt Chajzer podkreśla, że jego córka Weronika - choć ma predyspozycje do tego, by pójść w jego ślady i zostać prezenterką telewizyjną - na razie nie wiąże swojej przyszłości z show-biznesem. Jej pasją jest siatkówka. Dziewczyna cały wolny czas poświęca na treningi. – Weronika w ogóle nie ma pomysłów dotyczących kariery medialnej. Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie

 • Helena Norowicz: Dbajmy o siebie. Nie dręczmy się, że inni mają lepiej

  Zanim Helena Norowicz (82 l.) dwa lata temu rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem, pracowała jako aktorka w teatrze Józefa Szajny. Zagrała również w "Dekalogu IV" i "Matce Teresie od kotów". Po przejściu na emeryturę zaszyła się na działce w lesie, gdzie uprawiała ogródek, myśląc, że nic już ciekawego jej w życiu nie spotka. Jednak dzięki zdjęciom Aleksandry Popławskiej, która wykonała serię jej portretów i opublikowała w Internecie, dowiedziały się o niej projektantki Nenukko i...

Dyskusje na temat: siatkówka
 • Re: Syn Doroty Szelągowskiej zagra w "Na Wspólnej"! Mamy zdjęcia!

  Nie znam chopa ani matki. Nawet TVN nie oglądam, może coś ze mną nie tak? Nawet ani jednego big brother nie oglądałem. Za to jaro załatwił mi w TVP mundial, boks na najwyższym poziomie, piłka nożna , siatkówka, lekkoatletyka, olimpiada, skoki, biegi narciarskie i wiele innych dyscyplin sportowych za friko.

 • Re: Serialowa wiosna w Polsacie

  co za dno- polsat schodzi na psy... jedynie siatkówka jakoś trzyma ich na poziomie ale to tylko, gdy jest większy turniej

 • Re: ​Anna Dereszowska: Bieganie lepsze od seksu!

  Bardzo fajna i wysportowana kobitka :)) ja trochę jestem do niej podobna, bo podobnie: rower, rolki, łyżwy, siatkówka, biegi, narty ;) planuję jeszcze snowboard ;)