• Informacje na temat:

  sieć restauracji

Artykuły na temat: sieć restauracji
 • Sieć pająka

  Po śmierci Siergieja następuje chwilowy spokój. Sielankę kończy strzelanina w restauracji. W OPZ pojawia się nowa agentka: Litwinka Silene Arbekajte (Natasza...

 • Afera Jeremy 'ego Clarksona: Zamiast steku, talerz wędlin

  Już ponad 800 tys. osób podpisało petycję wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Prezenter popularnego programu "Top Gear" miał uderzyć swojego producenta w hotelowej restauracji.

 • Magda Gessler otwiera restaurację w Londynie

  Wiosną na antenie telewizji TVN pojawi się nowy program z udziałem Magdy Gessler (65 l.). Gwiazda przygotowuje się również do otwarcia kolejnej restauracji, tym razem poza granicami Polski. - Ludzie marnują czas, ja nie - podkreśla Gessler.

 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

 • Zofia Zborowska wyprosiła mamę z restauracji! "Chciałabym zostać sama"

  Zosia Zborowska (31 l.) podczas spotkania z dziennikarką w restauracji poprosiła mamę o opuszczenie lokalu. Dlaczego?

 • Choć nowojorska restauracja Britney Spears okazała się wielkim niewypałem, popularna wokalistka nie ma zamiaru wycofywać się z branży kulinarnej. Amerykańska gwiazda wkrótce zabierze się za testowanie smaku mieszkańców Wielkiej Brytanii, gdzie ma powstać sieć lokali firmowanych jej nazwiskiem.

 • "Rolnik szuka żony 5": Łukasz urządził Agacie awanturę w restauracji?! Szokujący wpis!

  Pierwsze poważne zgrzyty w związku Łukasza Sędrowskiego (36 l.) i jego ukochanej Agaty Rusak (31 l.)? Według jednego z internautów bohater "Rolnik szuka żony 5" miał zrobić partnerce awanturę w restauracji. "Widać, jak ludzie się zmieniają po zaręczynach" - skomentował.

 • Moby w gastronomii

  Zachęcony powodzeniem swej nowojorskiej restauracji "Teany" Moby chce uruchomić całą sieć podobnych lokali. Znany ze swych ściśle wegetariańskich upodobań kulinarnych artysta ma też zamiar wydać książkę kucharską.

 • Dieta Małgosi Rozenek-Majdan robi furorę w sieci!

  Małgosia Rozenek-Majdan (dzięki diecie wygląda na dwadzieścia parę) pochwaliła się swoim jadłospisem. Okazuje się, że celebrytka wygląda tak szczupło i młodo dzięki pewnym produktom i kilku prostym zasadom!

 • Hard Rock Cafe w Warszawie

  Hard Rock Cafe, legendarna sieć restauracji, otworzy jesienią swój pierwszy lokal w Polsce, we wnętrzu warszawskich Złotych Tarasów. W Stanach Zjednoczonych knajpy Hard Rock Cafe to miejsca, gdzie odbywają się koncerty gwiazd, premiery płyt, konferencje prasowe z udziałem największych muzyków, nie tylko rockowych.

Zdjęcia na temat: sieć restauracji
Wideo na temat: sieć restauracji
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1913.

  Bruno planuje otworzyć sieć restauracji i za radą Amelii do spółki zaprasza Radka. Zadowolony kucharz mówi o wszystkim Lidce, ale ona jest zdecydowanie przeciwna temu pomysłowi. Bożena dostaje kolejne zlecenie poza Warszawą. Po pracy, za sprawą Celiny, która ponownie dolewa jej do drinka GHB, urywa się jej jednak film. W nocy do pokoju Stańskiej zakrada się Bilski. Po pobycie w Syrii Iwona ma

 • Sprzedawczyni z McDonalda została gwiazdą internetu!

  Młodziutka Hsu Wei Han okrzyknięta została „boginią McDonalda” po tym, jak w popularnej sieci w mieście Kaohsiung na Tajwanie zauważył ją bloger Raindog i sfotografował – jego uwagę przykuła piękna twarz i niezwykle staranne ubranie służbowe. Zdjęcia opublikował w sieci, ku uciesze całej rzeszy użytkowników, którzy dziś ściągają do restauracji, by zrobić sobie zdjęcie z Hsu. Wielu jednak