• Informacje na temat:

  sieć salonów

Artykuły na temat: sieć salonów
 • Ludzie zamarli na widok piersi Agnieszki Fitaku-Perepeczko! W sieci zawrzało!

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (76 l.) nie przejmuje się opiniami ludzi. Ostatnio kolejny raz skutecznie podniosła wszystkim ciśnienie. Czy kobiecie w jej wieku faktycznie nie wypada zakładać tak śmiałych kreacji?

 • Czesław się kończy czy dopiero zaczyna?

  - Nie powinienem narzekać na uwagę medialną. A i tak to robię. Zachowuję się jak mały gówniarz, który po prostu jest rozpieszczony. Może to są moje kompleksy, które przemawiają. Może mam poczucie, że mam prawo być na każdym salonie - mówi Interii Czesław Mozil.

 • Brzuch Steczkowskiej zrobił w sieci furorę! Nawet Lewandowska była pod wrażeniem!

  46-letnia Justyna Steczkowska pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie. Zachwytom internautów nie było końca...

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

 • Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem z mężem. "Duma mnie rozpiera"

  Małgorzata Socha (39 l.) chroni swoje życie prywatne i rzadko pokazuje się z mężem na salonach. Czasem publikuje rodzinne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio wrzuciła do sieci fotkę z ukochanym.

 • Rockandrollowy Salon Sławy: Nowi członkowie

  W poniedziałek, 14 marca, w nowojorskim hotelu "Waldorf-Astoria" odbyła się uroczystość wprowadzenia nowych członków do Rockandrollowego Salonu Sławy (Rock And Roll Hall Of Fame). Wyróżnienia otrzymali U2, The Pretenders, The O'Jays, Buddy Guy i Percy Sledge.

 • Justyna Żyła na dobre wkracza do show-biznesu. Dostała swój program. Tak go promuje

  Justyna Żyła (30 l.) idzie jak burza i można powiedzieć, że zaczyna nowe życie. Swoją karierę rozpoczęła od pogrążania męża w sieci, ale doszła już do bywania na salonach. A to nie wszystko! Była żona Piotra dostała swój program. Ostatnio promowała go w Warszawie.

 • Kina nowymi salonami gier?

  Na obrzeżach Madrytu otwarto nowy kompleks rozrywkowy Cinegames, należący do sieci Yelmo Cineplex. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie hybrydowy charakter ośrodka. Kino wbrew nazwie nie służy do oglądania filmów, lecz korzystania z gier wideo - informuje "International Herald Tribune".

 • W jednym z salonów sprzedaży telefonów komórkowych dochodzi do kolejnej kradzieży. Na miejsce przybywa patrol policji. Przestępcy zabijają klienta. Funkcjonariusze...

 • "Samotność w sieci" Janusza Wiśniewskiego i "Psałterz wrześniowy" Piotra Rubika to polscy laureaci tegorocznej edycji Asów Empiku. Rozdanie nagród odbyło się w środę wieczorem (7 lutego) w Warszawie.

Wideo na temat: sieć salonów
 • Ralph Demolka

  Akcja filmu rozgrywa się wewnątrz 8-bitowej gry stojącej w jednym z wielu salonów z automatami. Jej głównym bohaterem jest czarny charakter Ralf Demolka, który ma za zadanie przy każdym włączeniu gry niszczyć komputerowe miasto. Jego przeciwieństwem jest Felix, który naprawia to, czego dotknął się Demolka. Nikt nie kocha "tego złego", za to wszyscy komplementują nieskazitelnego Felixa. Ralf, chcąc odmienić swój los, szansy upatruje w nowo przybyłej do salonu grze. Potajemnie wkrada się do jej...

 • Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

  Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg - Zimowy żołnierz...

 • Plemię

  Wstrząsająca historia opowiedziana jedynie obrazem i językiem migowym. Niesłyszący Sergij zaczyna naukę w szkole dla głuchoniemych. W nowym miejscu musi odnaleźć się w hierarchii narzuconej przez organizację zwaną Plemieniem, szkolną sieć uwikłaną w działalność przestępczą i prostytucję. Chłopak przekonuje się na własnej skórze o jej bezwzględności. Biorąc udział w kilku udanych kradzieżach, Sergij zapracowuje na nową, lepszą pozycję - zostaje alfonsem. Ma teraz pod opieką dwie dziewczyny,...