• Informacje na temat:

  sieci programów

Artykuły na temat: sieci programów
 • Patrycja Karczewska (26 l.) to jedna z bohaterek pierwszej edycji programu "Projekt Lady". Już teraz można chyba śmiało powiedzieć, że Gocha Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) oraz dwie mentorki poniosły porażkę wychowawczą, a sama Patusia stała się pośmiewiskiem sieci.

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Cezary Żak stanął w obronie Owsiaka! Jego wpis wywołał burzę w sieci!

  ...graficy jednego z programów wymazali komputerowo charakterystyczne serduszko na piersi wypowiadającej się przed kamerą osoby. Z tego też powodu WOŚP od zeszłego roku medialne wspiera stacja TVN i to tam...

 • Agata Dziarmagowska "Blisko mnie": Bez wskazówek od Ewy Farnej

  Do sieci trafił teledysk "Blisko mnie" 17-letniej Agaty Dziarmagowskiej, byłej uczestniczki programów "X Factor" i "Mam talent".

 • "Nie żyje Tadeusz Sznuk. Był prowadzącym programu TVP" - obrzydliwy "fake news" krąży po sieci

  ..."Fake newsy", czyli zupełnie zmyślone, nastawione na wymuszanie kliknięć i odsłon wiadomości pojawiające się w sieci, to od jakiegoś czasu prawdziwa zmora! Najgorsze jest to, że często wyglądają(...), a teraz... Tadeusza Sznuka. To właśnie post z czarno-białym zdjęciem gospodarza teleturnieju "Jeden z dziesięciu" i treścią: "Nie żyje Tadeusz Sznuk. Był prowadzącym programu TVP" zmroził użytkowników sieci...

 • Agata Dziarmagowska "Blisko mnie": 17-latka śpiewa i rapuje

  Do sieci trafił nowy singel 17-letniej Agaty Dziarmagowskiej, znanej z programów "X Factor" i "Mam talent". Czy piosenka "Blisko mnie" okaże się hitem?

 • "Chłopaki do wzięcia": Jaruś zdruzgotany! Do sieci wyciekł jego erotyczny film

  Jarek, jeden z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia", jest zdruzgotany. Na swoim niedawno założonym kanale na YouTube poprosił fanów o pomoc w usunięciu erotycznego filmiku, który bez jego zgody trafił do sieci.

 • Internauci jednocześnie oglądają tv i surfują w sieci

  Przeciętny Polak ogląda telewizję więcej niż cztery godziny dziennie. Na niegasnącą popularność telewizji wpływają internauci. Trzech na czterech z nich każdego dnia korzysta także z tego medium. Branża reklamowa widzi szansę na rozwój rynku właśnie w multiscreeningu, czyli jednoczesnemu konsumowaniu przez użytkownika zarówno przekazu telewizyjnego, jak i internetowego.

 • Zuza Kołodziejczyk o "Top Model": Program serwuje sezonowych celebrytów

  Dziewczyna opublikowała w sieci wideo, na którym wspomina swój udział w popularnym formacie TVN. Choć od zakończenia programu minęło już kilka lat, nadal jest w punkcie wyjścia, "chce być modelką i pracuje na to, żeby nią być". Do sukcesu jednak długa droga. Jej zdaniem wygrana w programie nie gwarantuje kariery w modelingu, a jedynie pomaga zdobyć rozpoznawalność. Producenci "Top Model" szukają...

 • Simon Cowell szykuje nowy program?

  Nowy show Brytyjczyka, o nazwie "Ultimate DJ", miałby zrealizować koncern Yahoo.

Zdjęcia na temat: sieci programów
Wideo na temat: sieci programów
Dyskusje na temat: sieci programów