• Informacje na temat:

  sieci super

Artykuły na temat: sieci super
Wideo na temat: sieci super
 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Megamocny

  Twórcy "Shreka", "Madagaskaru" i "Kung Fu Panda" przedstawiają nowego bohatera -diabolicznego Megaminda, który od ponad 20 lat usiłuje podbić Ziemię, za każdym razem jednak, jego plany krzyżuje zamaskowany super-bohater Metro Man. Wszystko zmienia się w dniu, kiedy Megamind podczas jednej ze swoich akcji przypadkowo zabija Metro Mana. Nie mając już do pokonania żadnego wroga, zniechęcony geniusz zła postanawia stworzyć sobie nowego super-przeciwnika - większego, lepszego i silniejszego niż...

Dyskusje na temat: sieci super
 • Re: "Pakt": Serial dla wybrańców

  Super film. Polecam zobaczyc w sieci..... Jeden z lepszych polskich seriali.

 • Re: "M jak miłość": Iza i Asia w sieci kłamstw

  Marcin ukryje się w sadzie u Lucjana za stodołą wtedy gajowy rozpozna że takiego drzewa w sadzie nie było i zgłosi to policjantce ta zgłosi to doradcy Antoniego a ten ze swoją armią najemników wkroczy do sadu i uzna że Lucjan ma kontakty z ufoludkami i zabierze mu rentę wtedy pojawi się statek kosmiczny i porwie Antka z jego super doświadczonym doradcą.

 • Re: "Miłość na bogato" - hit w sieci, kit w telewizji

  Oglądałam ! Super serial ! Tak się nakręciłam, że się porzygałam...

 • Re: "Lekarze": Aleksandra Hamkało gra u Żebrowskiego!

  Dziewczyna z reklamy sieci komórkowej jest bardzo ładna, sprawia wrażenie sympatycznej kobietki. Dziwi mnie jednak fakt dlaczego akurat ona jest tak lansowana? W wielu reklamach widzi się aktorów albo naturszczyków super grających i jakos cisza....Hmm? Bardzo ciekawe komu zależy akurat na tej pani.

 • Re: Sex, drugs and seriale!

  charakter oraz większość epizodów). tancerze-nie no jeżeli komuś podoba się ten serial to znaczy że ma iloraz inteligencji podobny do autorów reklam sieci 36,6 tj.o turbodymomanie i super esie.

 • Re: "Revolution": Serialowa pierwsza liga

  Istnieje taka możliwość przez super wybuch na słońcu,czyli silną burzę słoneczną aby zniszczyć część infrastruktury przez którą przepływa prąd elektryczny(transformatory,sieci energetyczne,słupy(...) dla sieci energetycznych,więc bez nich gdyby wszystkie na ziemi zostały zniszczone,na całym świecie zabrakło by prądu,całe miasta pogrążyły by się w ciemnościach.I zniszczyć wszystkie mikroprocesory

 • Re: Trzy serca zbrodniczej Ameryki

  się ukrzyżują w telewizji, nakręcą to, pf3źniej zgłoszą do Oscara, a na koniec się zdziwią, że wygrała jakaś hiszpańska wesoła komedia. Z całej sieci TVP, warte uwagi są tylko filmy (ewentualnie teatr(...) ma tam super nowości ale ciekawych pozycji nie brakuję.