• Informacje na temat:

  sieci supermarketów

Artykuły na temat: sieci supermarketów
 • Dorota Wellman straci kontrakt z "niemiecką siecią supermarketów"? Jest oficjalne oświadczenie!

  ...wyłącznie jako "twarz niemieckich supermarketów", co oczywiście miało brzmieć jako coś nagannego.  W internecie pojawiły się głosy oburzenia, że "Wiadomości" z premedytacją przemilczały spory dorobek(...) chwilę straci kontrakt i zostanie z niczym.  Tak się jednak nie stanie. Szefostwo sieci handlowej wydało specjalne oświadczenie, w którym zapewniło, że Dorota nadal pozostaje ich twarzą! "Poglądy...

 • Noc Reklamożerców 2014 w Multikinie

  Zbliża się kolejna Noc Reklamożerców. W piątek, 7 listopada, w sieci Multikino odbędzie się 12. edycja Nocy Reklamożerców. Na uczestników pokazu czeka ponad 300 starannie wyselekcjonowanych reklam z całego świata.

 • Siostry Godlewskie to najnowsze "gwiazdy" Internetu. W sieci jest już mnóstwo filmików z ich udziałem. Na większości z nich panie śpiewają, ale jest też taki, na którym... "łowią" karpia.

 • Hugh Grant kupuje w supermarkecie

  Hugh Grant ( "Mickey, niebieskie oko" ) znany ze swoich licznych ról filmowych ale i nie mniej licznych romansów zapewne nie narzeka na brak gotówki. Aktor jednak nie jest rozrzutny, paparazzi przyłapali go ostatnio jak robił zakupy w ...Tesco.

 • Agnieszka Sienkiewicz musi dorabiać w supermarkecie, sprzedając kiełbasy?! O co chodzi?

  Agnieszka Sienkiewicz (33 l.) nie jest może najbardziej rozchwytywaną aktorką w Polsce, ale o pracę raczej martwić się nie musi. Ale czy aby na pewno? Ostatnio w sieci pojawiło się dość niepokojące zdjęcie gwiazdy.

 • O losie pracowników supermarketu

  Pracownicy supermarketu w Polsce, wśród nich kierowniczka sklepu i kasjerki, są bohaterami filmu "Dzień kobiet", który 8 marca trafił do kin. W obsadzie produkcji są m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Eryk Lubos i Agata Kulesza. Scenariusz jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

 • Jacek Borusiński z kabaretu Mumio: Nawracanie ludzi traktuje jak swoją misję!

  Jacek Borusiński (46 l.) jeszcze kilka lat temu był jedną z największych gwiazd polskiego kabaretu. Popularność i ogromne pieniądze przyniósł mu także udział w reklamach jednej z sieci komórkowych. Świat show-biznesu poznał od podszewki. Nie chce być jego częścią...

 • Osbourne'owie reklamują supermarkety

  Rodzina Osbourne'ów skwapliwie wykorzystuje popularność zyskaną wyświetlanym w MTV reality show. Niektórym jednak się to nie podoba. Ostatnio ofiarą krytyki stała się Sharon, żona Ozzy'ego, która reklamuje brytyjskie supermarkety Asda.

 • Małgorzata Kożuchowska (44 l.), twarz m.in. krakowskiego supermarketu i znanej sieci komórkowej, była ozdobą pokazu torebek jednej z marek. W wywiadzie udzielonym tuż po zachwycała się nad produktami firmy, recytując, że "te rzeczy apgrejdują się i nabierają klasy". Co chciała przez to powiedzieć - trudno stwierdzić. Myślicie, że Gośkę można jeszcze nazywać aktorką? Widzieliście ją ostatnio...

 • Vanowi Morrisonowi bardzo nie spodobało się to, że brytyjska sieć supermarketów Morrisons postanowiła promować wino o nazwie "Vins Morrisons". Znany irlandzki muzyk zamierza skierować w tej sprawie pozew do sądu.

Wideo na temat: sieci supermarketów
 • Dorota Wellman komentuje fakt przekazania honorarium na cele charytatywne

  Chcę udowodnić, że każdy może gotować – mówi Dorota Wellman. Dziennikarka została gwiazdą nowej kampanii reklamowej sieci supermarketów Lidl. Chce w ten sposób przekonać Polaków, by gotowali w domu i nie bali się kulinarnych eksperymentów. 300 tys. zł z gaży za udział w kampanii Wellman przekaże na cele charytatywne. Dorota Wellman wzięła udział w nowej odsłonie kampanii reklamowej sieci