• Informacje na temat:

  sięgnąć gwiazd

Artykuły na temat: sięgnąć gwiazd
 • "rodzinka.pl": Wille i apartamenty - cała prawda o mieszkaniach polskich gwiazd!

  Apartament w centrum Warszawy, luksusowe wille w bogatych dzielnicach, domki letnie w górach i nad morzem! Jednak oczywiście nie wszystko zawsze idzie po naszej myśli i nawet u gwiazd zdarzają się wpadki i niedociągnięcia. Jak mieszkają polskie aktorki?

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska marzyła o udziale w „Tańcu z gwiazdami”

  Julia Wróblewska, czyli Zosia z „M jak miłość”, od kilku tygodni intensywnie trenuje taniec towarzyski pod okiem Jana Klimenta. Już na początku marca Julka i Janek po raz pierwszy zaprezentują się jako para na parkiecie polsatowskiego show „Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami”.

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Choć od finału 1. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" minęło zaledwie kilka dni, wszyscy zastanawiają się, kogo zobaczymy na parkiecie w jesiennej odsłonie programu. Podobno na udział w "Tańcu" dał się już namówić... Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość"!

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Joanna Moro w "Tańcu z gwiazdami" odkrywa w sobie... demona seksu!

  Joanna Moro, czyli Zosia z serialu "Barwy szczęścia", żartuje, że dzięki udziałowi w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", bardzo się zmieniła. - Mam różne twarze, różne oblicza, o jakie nigdy wcześniej nawet się nie podejrzewałam - mówi.

 • Liam Hemsworth w krwawej rozgrywce z seryjnym mordercą

  Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza "Czas Ultrona", młodszy - Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do "Miasteczka Cut Bank".

 • "Druga szansa": Monika Borecka została bohaterką... powieści!

  Tych, którzy śledzą losy Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) i fascynują się show-biznesem, z pewnością ucieszy fakt, że teraz będą mogli także sięgnąć po powieść opowiadającą o bohaterach serialu "Druga szansa". Książka autorstwa Lidii Mariotti właśnie trafiła na półki księgarń w całej Polsce.

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

Dyskusje na temat: sięgnąć gwiazd
 • Re: Oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd

  Po wielu latach życia z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że Wacław jest to w Polsce najbardziej pijackie imię męskie. Na drugim miejscu Zbigniew, dalej Stanisław. Różnica taka, że jak ktoś się przedstawia, że Zbigniew, możesz od razu sięgnąć po kieliszek i mu nalać, a gdy ktoś powie, że Wacław, chowaj butelkę jak najdalej, bo jak zobaczy to się szykuje kilkudniówka.