• Informacje na temat:

  sienkiewicz aktorki

Artykuły na temat: sienkiewicz aktorki
 • Nie żyje Krystyna Sienkiewicz

  Zmarła Krystyna Sienkiewicz (†81). O śmierci aktorki poinformował jej bratanek, muzyk Kuba Sienkiewicz (55 l.).

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • "Lekarze": Krystyna Sienkiewicz nie żyje

  Krystyna Sienkiewicz nie żyje... Jedna z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych przez Polaków aktorek zmarła w nocy 12 lutego. Miała 82 lata.

 • Agnieszka Sienkiewicz: Rewolucja na całego

  Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "M jak miłość" i rusza na podbój Polsatu!

 • Kuba Sienkiewicz musi walczyć w sądzie o spadek po Krystynie Sienkiewicz?

  Choć od śmierci Krystyny Sienkiewicz (+81 l.) minął ponad rok, bratanek aktorki Kuba Sienkiewicz (56 l.) wciąż nie może wypełnić jej ostatniej woli i w pełni przejąć spadku. Musi walczyć o niego w sądzie.

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Agnieszka Sienkiewicz (32 l.) i jej ukochany w zeszłym roku zostali rodzicami Zosi. Sporo mówiło się o tym, że po narodzinach córeczki rozpoczęli przygotowania do ślubu. Czyżby ta uroczystość odbyła się 27 maja? Wskazywałby na to zdjęcia, jakie przyjaciele aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Stefano Terrazzino - opublikowali na swoich profilach na Instagramie. Razem bawili się na weselu...

 • "Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w Bollywood?

  Agnieszka Sienkiewicz zaliczana jest do ścisłego grona faworytek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość", trenuje obecnie ze Stefano Terrazzino taniec w stylu bollywoodzkim. Sprawdźcie, co dzieje się na parkiecie.

 • Przyjaciel Krystyny Sienkiewicz: Adoptowana córka chciała ją pobić

  Przyjaciel Krystyny Sienkiewicz (†82 l.) ujawnił, że adoptowana córka Julia (42 l.) próbowała pobić aktorkę.

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: sienkiewicz aktorki
Wideo na temat: sienkiewicz aktorki
 • Barbara Sienkiewicz wdzięczna Łukaszewiczowi! "To była moja ostatnia deska ratunku"

  Olgierd Łukaszewicz jest bardzo zaangażowanym społecznie aktorem. Od kilku miesięcy wspiera i pomaga w staraniach o specjalną rentę dla aktorki Barbary Sienkiewicz, 60-letniej matki bliźniąt. "Dla mnie to była ostatnia deska ratunku. Ja nie miałam już innej drogi. Mogłam nic nie zrobić, albo przyjść do pana prezesa i spytać się czy będzie jakakolwiek nadzieja na cokolwiek" - wyznała aktorka

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Barbara Sienkiewicz: Nie dostaję zasiłku macierzyńskiego

  O niej, jej dzieciach, późnym macierzyństwie i ciąży zrobiło się głośno w ostatnich dniach. A to dlatego, że aktorka Barbara Sienkiewicz zdecydowała się urodzić bliźnięta, mając 60 lat. Temat wywołał(...) zabawa, jest miłość - powiedziała Sienkiewicz. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

Dyskusje na temat: sienkiewicz aktorki
 • Re: ​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

  Fani aktorki? He, he. Fanów to w ostateczności może mieć Madonna, a nie ta złodziejka mężów ze szparkami zamiast oczu.

 • Re: ​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

  No nareszcie niech odchodzi bo od poczatku jej nie lubie jest beznadziejna tak somo jak w Przyjaciolkach moze mamy lepsze od niej aktorki................co nie??????

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz ubiera się w ciucholandach!

  Nie lubie jej jako aktorki ,a i jako człowiek tez nie zdała egzaminu ,okazała się zwykłą złodziejką cudzych mężów a to już nie ładnie i nie dobrze dla młodej aktorki , uroda jej też sugeruje że to jędza

 • Re: ​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

  No i dobrze, gra mi na nerwach, drażni mnie ta kropkowana dziewczyna. Wiem jestem w mniejszości, ludziska ją kochają, nawet tak bardzo, że dali jej wygrać taniec z gwiazdami, chociaż w tańcu nie dorastała do pięt Ani Wyszkoni. Jednej drażniącej aktorki mniej w serialu. Dla mnie plus.

 • Re: ​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

  Szanowni Użytkownicy, ten artykuł powstał po to, żeby zebrać sugestie dotyczące ewentualnej śmierci aktorki. Widząc, że mój wcześniejszy pomysł troszeczkę nie wypalił w przypadku Hanki Mostowiak to potrzebny jest bardziej wiargodny zgon. Niestety TVP nie przydzieliła nam wystarczającej ilości środków, więc zgon musi być przeprowadzony "budżetowo". Liczę na Państwa "bystrość umysłu" i że pomożecie

 • Re: "M jak miłość": Witaj na świecie, Majeczko!

  Tak trochę zza kulis Kalska wygrała casting na rolę Kasi ( ona miała ją grać jak Sienkiewicz odeszła) bo Kaśka miała po porodzie wyjechać i wrócić z twarzą nowej aktorki Kalskiej ale stało się tak że Kaśkę uśmiercono ( z różnych przyczyn nie będe wnikać) i Kalska dostała nową rolę ale od początku miała zapisane że zastąpi Sienkiewicz u boku Roznerskiego. jak pisałam M. Walach tylko wyrzucono ale

 • Re: "M jak miłość": Gdy śmierć wygrywa

  Nie ma chyba Agnieszka Sienkiewicz klona... Co za głupi pomysł.Zamiana aktorki nic by nie dała.To ciepła i sympatyczna aktorka jak dla mnie.To jak zamienić oryginał perfum na podróbę... Zamienniki w postaci ludzi,aktorów... to kieski pomysł bo nigdy oryginałami nie będą.Już lepiej z Koroniewską zrobili jak nie chciała grać.

 • Re: Cezary Pazura 

Filmowa i serialowa kari...

  , Aleksandra Śląska, Krystyna Sienkiewicz, Zofia Kucówna, Wiesław Gołas, Mieczysław Czechowicz, Wiesław Michnikowski, Edward Dziewoński, Tadeusz Olsza, Czesław Roszkowski, Bohdan Łazuka, Jarema Stępowski, Zdzisław Leśniak i Bronisław Pawlik. Podobnie było z tekściarzami piosenek jak Młynarski lub Osiecka. To byli artyści!!! Dzisiaj wraz z upadkiem statusu ,,gwiazdy" jako aktora lub aktorki, byle

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz zaczynała jako... niania u znanej reżyserki

  @ela - jestem egoistką i zazdrośnicą bo nie lubię tej aktorki? kim trzeba być aby takie wnioski wyciągnąć? Już wiem trzeba być tobą Ela! Ja tej aktorki nie obrażam ja jej nie lubię a ty chcesz mnie obrazić i ta jest między nami różnica!