• Informacje na temat:

  sierakowski

Artykuły na temat: sierakowski
 • Lesław Sierakowski znalazł szczęście w "Sanatorium miłości"

  Lesław Sierakowski (85 l.) dzięki poznanej w programie "Sanatorium miłości" Walentynie Kozioł zapanował nad swoimi lękami i uwierzył we własne możliwości.

 • Historyczny "Pojedynek"

  Już niedługo na antenie TVP Historia pojawi się nowy program. W "Pojedynku" do historycznej walki staną Sławomir Sierakowski i Rafał Ziemkiewicz.

 • "Sanatorium miłości": Ryszard i Lesław jednak się nie pogodzili? "Powiem prawdę..."

  W święta wielkanocne TVP wyemitowała specjalny odcinek "Sanatorium miłości". Uczestnicy raz jeszcze spotkali się ze sobą i mieli okazję zasiąść razem przy wspólnym stole. Podczas nagrań ręce podali sobie zwaśnieni panowie - Ryszard Lasota i Lesław Sierakowski. Wydawało się, że między nimi zapanowała zgoda, ale kamery chyba nie pokazały wszystkiego...

 • Wystawa rysunków Andrzeja Wajdy

  40 prac składa się na wystawę rysunków Andrzeja Wajdy, która została otwarta w poniedziałek wieczorem w Dworku Sierakowskich w Sopocie. Są to zarówno portrety rodziny i znajomych reżysera, jak i np. rysunki wykonywane przez niego w czasie pracy lub podróży.

 • "Sanatorium miłości": Walentyna i Lesław jednak razem? "Nie poznaję siebie"

  Walentyna Kozioł (66 l.) została okrzyknięta królową turnusu w "Sanatorium miłości". W nagrodę dostała wyjazd do Trójmiasta, dokąd wybrała się z Lesławem Sierakowskim (71 l.). Tych dwoje nie zostało jednak parą. A przynajmniej tak wydawało się po emisji wielkanocnego odcinka programu. Czyżby coś się zmieniło?

 • Kto weźmie w obroty Kammela?

  Krzysztof Zanussi weźmie w obroty Tomasza Kammela, Oliviera Janiaka, Annę Muchę, Macieja Dowbora, Jarosława Kuźniara i Olafa Lubaszenkę. Kiedy? Podczas Karuzeli Cooltury.

 • Szyc miał wypadek!

  Prawdopodobnie przejechał na czerwonym świetle. Wypadek potwierdza Komenda Społeczna Policji w Warszawie. Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ulic Kłopotowskiego i Sierakowskiego. Sam Szyc prowadził Reno Clio, jechał wraz z dwuletnim dzieckiem. Dziecko po badaniu lekarzy zostało wypisane ze szpitala, a Borys pozostał na obserwację. Policja ustala szczegółowe okoliczności wypadku. Mamy nadzieję, że...

 • Ivan i Delfin: Wokalista się żeni!

  W najbliższy poniedziałek, 19 czerwca, premierę będzie miała płyta "Dwa żywioły" grupy Ivan i Delfin. Uczestnicy Eurowizji w 2005 roku na drugi album przygotowali 10 nowych utworów oraz kilka remiksów singlowej piosenki "Bara ba...". Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk, w którym wokalista Ivan Komarenko staje na ślubnym kobiercu.

 • Jakie wieczory wyborczy?

  Szacunkowe wyniki wyborów, komentarze ekspertów, łączenia ze sztabami wyborczymi - zobaczyć będzie można podczas wieczorów wyborczych, które przygotowują na niedzielę TVP, TVN24 i Polsat News.

 • Borys Szyc trafił do szpitala

  Znany aktor Borys Szyc trafił do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło na warszawskiej Pradze Północ. W jego auto uderzył inny samochód, jadący prawdopodobnie na czerwonym świetle.

Dyskusje na temat: sierakowski