• Informacje na temat:

  sigourney weaver aktorka

Artykuły na temat: sigourney weaver aktorka
 • "The Defenders": Sigourney Weaver zmierzy się z czwórką bohaterów

  Netflix nie próżnuje i nie spoczywa na laurach. Podczas nowojorskiego Comic Conu (6-9 października) streamingowy gigant poinformował, że w rolę przeciwnika bohaterów "The Defenders" wcieli się sama Sigourney Weaver ("Obcy. Ósmy pasażer Nostromo", "Goryle we mgle", "Chappie").

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Sigourney Weaver upokorzyła Annę Wendzikowską!

  ...z gwiazdą "Obcego", Sigourney Weaver. Kompromitacja Anki zaczęła się w momencie, gdy hollywoodzka aktorka zapytała ją o słynnego polskiego reżysera teatralnego i twórcę jednej z najbardziej znanych metod aktorskich! Wendzikowska, która lubi się przedstawiać jako dziennikarka i aktorka(!), nie miała o nim zielonego pojęcia! Weaver była w szoku! Sigourney Weaver: Wiesz, kim był Jerzy Grotowski...

 • Neill Blomkamp reżyserem filmu "Obcy 5"

  Neill Blomkamp oficjalnie potwierdził, że stanie za kamerą filmu "Obcy 5". Twórca takich produkcji jak "Dystrykt 9", "Elizjum" oraz "Chappie", szczęśliwą wiadomością pochwalił się na Instagramie.

 • Anna Wendzikowska (34 l.) przeżywa trudne chwile po wywiadzie z Sigourney Weaver, w którym wyszło na jaw, że nie tylko jest lekko niedouczona, ale nawet się z tym nie kryje. Teraz oliwy do ognia dolał Kuba Wojewódzki.

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Anna Wendzikowska znowu się pogrąża!

  ...nieznajomość wytknęła jej podczas rozmowy amerykańska aktorka Sigourney Weaver. Wendzikowska twierdzi, że zrobiono z igły widły i oskarżono ją niesłusznie o ignorancję. Cały "skandal" zresztą podobno bardzo ją(...) znaczenia. Najważniejsze jest to, że Sigourney Weaver wie". Wendzikowska pytana, dlaczego nie poszła za radą ojca i nie wycięła swojej wpadki na etapie montażu, podkreśla, że takie smaczki dodają jej...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Jane Fonda wygląda "jak potwór"

  Legendarna aktorka Jane Fonda oskarżyła redaktorów luksusowego "V Magazine" o wyretuszowanie jej zdjęcia na okładce. W rezultacie, jak twierdzi, wygląda na nim "jak potwór".

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

Zdjęcia na temat: sigourney weaver aktorka
Wideo na temat: sigourney weaver aktorka
 • Avatar

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem pierwszy od czasu "Titanica" film Jamesa Camerona. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem - w nowej technice kina trójwymiarowego - opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji. "Avatar" to film przekraczający granice wyobraźni. James Cameron zaczął myśleć o jego realizacji piętnaście lat temu, ale wtedy jeszcze technika nie pozwalała na nakręcenie takiego filmu o jakim marzył reżyser. Prace nad "Avatarem" trwały...

 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

 • Chappie

  Tytułowy Chappie to pierwszy android zdolny do samodzielnego myślenia i posiadający ludzkie emocje. Stworzony, by być policjantem przyszłości, zostaje wykradziony przez parę gangsterów, którzy zamierzają wykorzystać go do swoich celów.