• Informacje na temat:

  sikorska

Artykuły na temat: sikorska
 • Smutny widok! Radosław Sikorski z rodziną na lotnisku. Wszyscy wpatrzeni w ekrany komórek!

  Były minister spraw zagranicznych Radek Sikorski (53 l.) przyłapany został z żoną Anne Applebaum i synami Olkiem i Tadkiem na lotnisku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że... nikt ze sobą nie rozmawiał - każdy wpatrzony był w ekran telefonu komórkowego. Niestety, taki widok przestaje już dziwić!

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Radosław Sikorski ma nową pracę! Ale nie dostanie za nią wynagrodzenia

  ​Radosław Sikorski (52 l.) ma nową pracę, ale nie dostanie za nią ani grosza! Zajmie bowiem stanowisko honorowe, które nie jest płatne. Sukces czy porażka?

 • "Teatroteka" na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  Projekt "Teatroteka", będący ekranizacjami współczesnej polskiej dramaturgii, realizuje Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Trzy z pięciu zrealizowanych do tej pory sztuk pokazano premierowo na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Radek Sikorski przyznał się do błędu! Przyczynił się do tego, że jego syn oblał egzamin na "prawko"

  Radosław Sikorski (52 l.) musi pluć sobie w brodę, że niegdyś głosował za nowymi przepisami dot. zdawania egzaminów na prawo jazdy. Przez to jego syn oblał testy, o czym polityk poinformował na Twitterze.

 • Uroczysta premiera filmu "Karski i władcy ludzkości"

  Jan Karski był świadkiem prawdy o Holokauście, ale też symbolem nieudanej próby odwrócenia losów historii - powiedział w czwartek, 23 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna podczas premiery film dokumentalnego "Karski i władcy ludzkości" w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

 • Prawo Agaty

  Klientką Agaty jest znana warszawska restauratorka _ Krystyna Sikorska. Jej ciotka, Elżbieta jest oskarżona o zamordowanie męża, policjanta. Sikorska nie...

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • Barbara Kurdej-Szatan nową gwiazdą "Pierwszej miłości"!

  Agnieszka Sikorska - tak będzie nazywać się bohaterka, w którą wcieli się Barbara Kurdej - Szatan w serialu Pierwsza miłość. Nie dość, że oczaruje Błażeja Króla (Paweł Krucz) to jeszcze przywdzieje prawdziwy wojskowy mundur!

 • Radek Sikorski promuje Dodę

  Nasz Minister Spraw Zagranicznych lansuje polską gwiazdę w amerykańskiej telewizji!

Zdjęcia na temat: sikorska
Wideo na temat: sikorska
Dyskusje na temat: sikorska