• Informacje na temat:

  sikorski aktorka

Artykuły na temat: sikorski aktorka
 • Młodsza córka Emilii Krakowskiej (77 l.) przechodzi wyczerpujące leczenie. Aktorka bardzo potrzebuje teraz wsparcia.

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Julia Wróblewska ma chłopaka?!

  Julia Wróblewska (17 l.) bardzo ceni sobie rady mamy. Za jej namową zdecydowała się na udział w „Tańcu z gwiazdami” i poświęciła wiele dla kariery. Podobno ma jeden ważny zakaz: nie wolno spotykać się jej z chłopakami! Mimo to wiele wskazuje na to, że aktorka… zakochała się!

 • Od Sikorskiego do Polańskiego

  Sikorskiego.

 • "O mnie się nie martw": Aleksandra Domańska - jej kariera zaczyna nabierać ogromnego tempa!

  Aleksandra Domańska, którą po wakacjach oglądać będziemy jako Joannę w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw", twierdzi, że już dawno przekonała się, iż warto walczyć o własne marzenia. - Jestem niepoprawną marzycielką - mówi młoda aktorka.

 • "Jestem osobą kochliwą"

  Emilia Krakowska (68 lat), aktorka teatralna i filmowa, słynna odtwórczyni roli Jagny z ekranizacji "Chłopów", a ostatnio gwiazda popularnych seriali , m.in. "Na dobre i na złe" i "Pierwsza miłość", ma na swoim "koncie" czterech mężów, a nie jest wykluczone, iż zawrze związek małżeński po raz piąty.

 • "Na dobre i na złe": Blanka wyląduje w łóżku z Adamem?!

  ...powiedzieć, że jestem z tym serialem związana prawie całe życie. Moje doświadczenia aktorskie ograniczają się na razie do pracy na jego planie oraz występu w teledysku Jeremiego Sikorskiego do piosenki...

 • Polska aktorka ofiarą przemocy domowej

  Urodzona w Anglii 64-letnia polska aktorka Rula Lenska była bita przez byłego męża Dennisa Watermana. Para rozwiodła się w 1998 r., a teraz na jaw wychodzą okoliczności ich burzliwego małżeństwa.

 • Celebrytka po zdanej maturze, którą bardzo przeżywała, w końcu postanowiła wypocząć. Najpierw wybrała się na obóz językowy do Hiszpanii do pięknego miasta Malaga, a po zakończeniu kursu udała się na obóz młodzieżowy do Lloret de Mar. Tam bawi się ze swoim przyjacielem, słynnym wśród nastolatków Youtuberem - Mariuszem Sikorskim, znanym lepiej jako Kosper. Już od dłuższego czasu chodzą plotki, że...

 • Olivia Williams spędzi weekend z królem

  1 marca na ekrany kin wejdzie "Weekend z królem", nowy obraz twórcy "Notting Hill". W filmie, obok nominowanego do Złotego Globu Billa Murraya, zobaczymy Olivię Williams, znaną z roli w "Szóstym zmyśle" i związków, jakie łączą aktorkę z parą sławnych Polaków. Przypomnijmy, że w 2010 roku wystąpiła w "Autorze widmo" Romana Polańskiego, a znacznie wcześniej była... dziewczyną ministra Sikorskiego.

Zdjęcia na temat: sikorski aktorka
Wideo na temat: sikorski aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....